Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W nawiązaniu do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/33740071

  Wiecie, dlaczego Karol Linetty był jedynym zawodnikiem z pola, który nie zagrał ani minuty na mundialu?

  Nawałka w ostatecznej wersji składu na wyjazd zamiast Linettego miał Mączyńskiego. Przed ogłoszeniem oczywiście dotarło to do Bońka, który ostro zareagował, że nie ma opcji by zamiast gościa co zagrał 30 meczy w serie a pojechał gość, który był kontuzjowany prawie. cały sezon.

  Po wielkiej kłótni wyszło na Bońka, ale Nawałka chcąc mieć ostatnie słowo nie dał powąchać Karolowi murawy.

  Zresztą relacje między Bońkiem a Nawałką były lodowate od zakończenia euro, ale m.in. o tym napiszę w następnych wpisach.

  #mundial #reprezentacja #pilkanozna #mecz
  pokaż całość

  odpowiedzi (67)

 • avatar

  Co się odjebalo XD

  Znajomi rodziców przebywają w UK. Przyjeżdzają raz na jakiś czas do Polski, wtedy załatwiają różne sprawy urzędowe, robią komplety badań itp, i chodzą do dentysty oboje. Maja zaufana kobietkę, fajnie im wszystko wyleczy od razu, nie bierze dużo za wizytę (tez do niej chodziłam i jest świetna). No i w tym roku na wiosnę, znów przyjechali, facet potrzebował jakiegoś zabiegu chirurgicznego, i długi czas leczył zeby, nie wiem czy czasami nie miał implantów, ktoś go pobił w UK, czy wdał się w bójkę, no nieważne. Wyszła niemała kwota za to, zapłacili cześć, i resztę mieli dowieźć za jakiś czas. Dentystka ich znala, wiec czemu nie?

  Minęły dwa miesiące, w czerwcu dentystka zadzwoniła do tej kobiety i pyta kiedy może się spodziewać reszty pieniędzy. Baba w płacz, mówi, ze dopiero co męża pochowała, bo znów pobili, tym razem na smierć. Popłakały się obie przez telefon, życzyły sobie wszystkiego najlepszego, i koniec rozmowy.

  Tymczasem w zeszłym tygodniu, do Polski przyjechał koleś, musial załatwić jakieś sprawy majątkowe. Zgadnijcie kogo spotkał na mieście? XD

  Dentystka prawie padła trupem XD okazało się, ze żonka przechulala cała kasę, która miała pójść na zapłatę, a mąż o niczym nie wiedział XD ale tam musi być wojna w domu teraz. Nie wierze, ze ta baba myślała, ze nic się nie wyda XD #heheszki #truestory i zdecydowanie #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  Najgorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #heheszki #byloaledobre

  odpowiedzi (7)