Wpis z mikrobloga

@tylkostrimi: Ja od niedawna czytam tych świrów i póki co to Angelus jest moim numerem 1. Ziemia chyba nie nosiła drugiego takiego #!$%@?. W sumie szukając innych jego komentarzy trafiłem właśnie tu na wykop. Gość od kilku lat tak się tam produkuje, że chyba nie ma życia i tylko kapucyna tnie do tych swoich spiskowych teorii na znz. #!$%@? i #!$%@? mózgowe.
@tylkostrimi: o dzięki, bloga przejrzę, chętnie dowiem się jak bardzo zryty mózg można mieć, tego nigdy za wiele. Z tego co można z wielu komentarzy powiedzieć o maximusie to, że jest definitywnie scihozofrenikiem. Uważa, że w kosmosie toczą się jakieś wojny i próby jądrowe, a spadające meteory to nie meteory, tylko fragmenty rakiet, bomb, pojazdów itd. Jego paranoja obejmuje wszystkie zakresy od bigpharmy do rządów państw, które chcą nas wytruć przez
@anihilatus89:

W każdym razie sprzecza się często z biblią, choć w boga wierzy ale troszkę tak bardziej po swojemu,


Jego dyskusje z Homo Sapiensem są genialne. Dwóch świrów kłóci się ze sobą czyja bzdura jest prawdą (z resztą to się często tam w komentarzach odbywa gdy spotkają się zwolennicy sprzecznych ze sobą "teorii"). Nie mogę tego znaleźć, ale trafiłem kiedyś na dyskusję, z której wynikało, że jeden wierzy, że świat powstał
@anihilatus89: Cofam to co powiedziałem. Tak jak mówiłeś - też skręca w mistycyzm. To już chyba najgorsze co może być, bo o ile "zwykłe" teorie spiskowe czy pseudonaukowe jako tako opierają się na nauce, tak te mistyczne brednie (channelingi, radiestezja, istoty z innych wymiarów, etc) to jak religia. Tam nie ma już nic z nauki, więc z takimi osobami nie ma żadnej dyskusji, bo każdy twój argument mogą odeprzeć stwierdzeniem, że