Wpis z mikrobloga

Polecenie osobnika reprezentującego organizatora tzw "Marszu Niepodległości" może być obecnie rozkazem wiążącym dla policji, ale póki co nie dla sądu. A wniesienie do samochodu policyjnego i przewiezienie na komendę jest jednak zatrzymaniem. W następnym postępowaniu #obywatelerp mają status pokrzywdzonych.

#polityka #11listopada
Andreth - Polecenie osobnika reprezentującego organizatora tzw "Marszu Niepodległości...

źródło: comment_4Ide3DSPADPllM85L3DTRUg0Y1AZFzlj.jpg

Pobierz
  • 23
@k1fl0w: Dziękuję kochanie za zawołanie, co ja bym bez mojego psychofana zrobił? Niestety poza wykopem jest jeszcze życie więc nie jestem w stanie non stop kontrolować wszystkich wpisów i mogę coś przeoczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdym razie ORP/KOD należy zdelegalizować jako organizację opłaconą przez PIS do permanentnego osmieszania opozycji.

@Andreth: Amebko ty moja, jak najbardziej możesz u mnie odpowiadać ponieważ moja czarna lista jest
@VIPmember: no cóż nic nie poradzę no to co sobie wyobrażasz. Ja jestem wyluzowany i mam odpowiedni dystans do wypoku.

A że Ci mode coś wywala to mniej pretensje do siebie bo najpierw wołasz a potem a potem jakieś oszustwa siejesz.
@VIPmember: Och wybacz, z inną plujką jadem cię musiałam pomylić. Jakie komentarze nt tego wyroku? Sędzia kalosz, bo panowie nacjonaliści mają prawo zechcieć usuniecia przez policje kogo chcą?

W każdym razie ORP/KOD należy zdelegalizować jako organizację opłaconą przez PIS do permanentnego osmieszania opozycji.


To jest podstawa do delegalizacji? Na mocy jakiego przepisu?

PS ORP =/= KOD, dość zasadnicze różnice ideologiczne i personalne.

PSS ORP się nie da "zdelegalizować" z dość podstawowego
@CaveoPoland: Jakie chcesz mieć lepsze źródło tego niż sami ORP? Sąd rzecznika prasowego nie ma, a media sie zainteresują, jak im się to pod nos podetknie. (Pewnie coś będzie, ale dziś było też posiedzenie w sprawie demonstracji 16/17.12.16). 5 zażaleń na zatrzymania dziś rozpatrzonych, reszta w drodze.