Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #rozdajo skromne, ale pyszne

  Do wygrania te oto przepyszne trzy tabliczki czekolady karmelowej!
  Trzy smaki czekolady zamknięte w jeden tabliczce.

  pokaż spoiler plus tylko od osoby, która zje te tabliczki do lutego włącznie ( ͡º ͜ʖ͡º)


  Zostaw plusa,a w sobotę wylosuję łasucha, któremu wyśle te przepyszne czekolady na mój koszt ( ͡º ͜ʖ͡º) pokaż całość

  odpowiedzi (26)

 • avatar

  MÓJ TATA ZOSTAŁ WICEMISTRZEM EUROPY W BRAZYLIJSKIM JU JITSU! :D

  Pijcie ze mną kompot i dajcie mu parę plusów. Ma 50 lat, od kwietnia jest na emeryturze (mundurówka, stopień Majora) i stwierdził, ze musi znaleść sobie hobby. Po 7 miesiącach zdobył tytuł mistrza polski i złoty medal a po 10 miesiącach srebro na Mistrzostwach Europy w Lizbonie (dziś). Jest dla mnie niesamowitym autorytetem jesli chodzi o samozaparcie, ciężką pracę, dążenie do celu i przykładem niesamowicie silnego charakteru. Wy plusujcie a ja mu pokażę ten wpis po powrocie i powiem, ze cała elita internetu trzymała za niego kciuki (i będzie na następnych zawodach) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #sport #bjj #sportywalki oraz #mirkokoksy bo sylwetką zawstydza młodszych od siebie (w tym mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) )

  pokaż spoiler Własnie mój tata jest przykładem, ze można inaczej, jest przeciwieństwem stereotypowego polskiego Janusza bez pasji, z brzuchem itp więc szach mat malkontenci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (93)

 • avatar

  Ej mirki, znalazłam dzisiaj taki wpis i trochę zonk hardo:
  „Drodzy moi i nie tylko moi znajomi, mam do Was ogromna prośbę. Niedawno zdarzyła nam się zaskakująca i conajmniej dziwna sytuacja. Niemniej jednak jesteśmy zdeterminowani i nie pozostawimy tej sprawy samej sobie. Wiem, ze siła internetu jest często większa niż naszych władz porządkowych, dlatego postanowiliśmy poprosić was o pomoc. W zeszłym tygodniu, podczas naszej kilkudniowej nieobecności w domu, jakiś dowcipniś (delikatnie mówiąc) zabawił się w złodzieja naszych śmieci, które naszykowaliśmy dla Veolia. Gdyby na złodziejstwie się skończyło, nie alarmowalibyśmy całego świata Otóż pan/pani, którego widzicie na zdjęciu/ filmie ukradł nasze śmieci po to aby wysypać je w lesie niedaleko naszego domu. Jak można się domyślić niedługo później informacja trafiła niezwłocznie do Echa Dnia, w celu ujawnienia jacy to z nas „wandale, nie szanujący przyrody”. Najbardziej jednak zaskakuje nas fakt, ze ten „żartowniś” zadał sobie tyle trudu, żeby się zamaskować, przed naszym monitoringiem. To i fakt, ze wiedział o naszej kilku dniowej nieobecności w domu dowodzi, że to raczej celowe działanie. Jeśli ktokolwiek miał „przyjemność” widzieć taki samochód w swojej okolicy, będziemy bardziej niż wdzięczni za pomoc. Bordowa/czerwona Honda Civic na brytyjskiej rejestracji z kierownicą po prawej stronie. Jeśli możecie udostępniajcie!”

  Najdziwniejsze jest w tym ze na filmiku i zdjęciach jest ewidentne koleś przebrany za babę na szpilkach #kielce #csiwykop #creepy
  pokaż całość

  odpowiedzi (118)