Wpis z mikrobloga

George Ziets napisał artykuł o "Masce zdrajcy" - 10-letniej grze RPG będącej dodatkiem do NWN 2, która dla wielu ma jedną z najlepszych historii jakie kiedykolwiek stworzono (przynajmniej jeśli chodzi o gry komputerowe). FYI Ziets to creative lead tego erpega i to, że nawet dziś wiele osób uważa MoB za jednego z najlepszych jest w dużej mierze jego zasługą.

http://www.rpgcodex.net/forums/index.php?threads/mask-of-the-betrayer-ten-year-anniversary-retrospective-by-george-ziets.119876/

Cały artykuł można przeczytać na jego blogu, ale na RPG Codex są jego komentarze więc radzę też tam zajrzeć jeśli kogoś to interesuje. Ja na razie wstrzymam się od czytania bojąc się spoilerów.

#gry #crpg #pcmasterrace #obsidian #inxile #neverwinter
  • 8
@Lisaros: Nie, nie gram na razie i nie wiem kiedy zacznę. Za dużo mam rozpoczętych, a nieskończonych erpegów, bo co chwilę albo coś wychodziło (jak DOS 2) albo była jakaś promocja i od razu po kupnie przerywałem w coś grać i zabierałem się za nowy nabytek, a teraz z kolei nie mam czasu prawie na nic :P. Znaczy cośtam czasu by się znalazło, ale są rzeczy ważne i ważniejsze ;P.

NWN
@Althorion: Szacun. Kupionych gier z tej listy mam ponad 40, ale w ok. połowę nie grałem. Za to w moje ulubione (Fallout 1 i 2, Arcanum, VtM:B, AoD) grałem wiele wiele razy, bo wciąż było tam coś nowego do odkrycia. Jakbym ten czas przeznaczył na nowe erpegi to może i dojechałbym do Twojego poziomu :P. Powoli będę odhaczał kolejne tytuły, ale to nie wiem czy mi starczy życia, bo klasyki klasykami,