Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dość. Nic z tego już nie rozumiem. Czytam te wpisy i widzę porażającą ilość plusujących tego typu komentarze różowych pasków i chce mi się #!$%@? płakać, albo najlepiej powiesić. Mam 22 lata i nigdy się nie całowałem, nigdy nie trzymałem za rękę dziewczyny, marzę o tym. Różowe na mirko piszą, że trzeba być cierpliwym itp itd. Po czym dowiaduję się, że dziewczyny umawiają się na seks (z kim?), podczas gdy ja jestem całe życie sam, ja #!$%@? (,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam dość. Nic z tego już nie rozumi...
źródło: comment_5ICrFNdqTVyzbavc8t71WU4XICDmcYUn.jpg
  • 15
@WuDwaKa @Asterling
to było pół żartem, pół serio
jak będzie się kogoś szukać na siłę to albo to będzie związek niewypał, albo się nie znajdzie odpowiedniej osoby
serio lepiej sobie darować i poczekać, może przyjdzie samo - takie jest moje zdanie
LuksusowaWybranka: Jak to kurłła nie trzymałeś nigdy za rękę dziewczynę? to nigdy nie tańczyłeś, nawet w gimbazie czy podstawówce?
Też mam podobnie, ale mam plan: idę na roksę w najbliższym czasie

pewnie speniam się, ale prędzej czy późnie jak się nie przełamię to to zrobię chyba i samoocena pójdzie w górę i wyrywanie loszek w klubie będzie łatwiejsze

tak myślę xd

Zaakceptował: kwasnydeszcz}