Wpis z mikrobloga

@Marmite: @Docker: @Koziolek_Matolek: u nas jhipster i vaadin robią czasami cuda i nikt nie wie co i dlaczego się zapisało, że po przebudowaniu strona nie działa (lub nie działa poprawnie) aż do momentu wyczyszczenia pamięci podręcznej. Dzieje się to sporadycznie i rozwiązanie pewnie jest proste, ale jeszcze nikt na to nie patrzył. paramsyw assetsach są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lady_katarina: serio uważasz to za normalne, że strona nie ma mechanizmów przeciwdziałających cache'owaniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gdzie ja napisałem, że to normalne, że testerka nie ogarnia cache'a? To nie jest normalne. Ale jest inny problem, bo co, jak klient będzie robić UAT i znajdzie stare błędy albo użytkownikowi na produkcji się coś #!$%@? to też im odpowiesz

to taki problem wcisnąć ctrl + f5? xD

?
@Marmite: No to nie bardzo będzie mój problem gdy moim zadaniem jest np. wyśrodkowanie jakichś ikonek, podmiana tekstu (bo strona jest 99% statyczna xD), dodanie małego slidera czy podmiana paru obrazków xD ta stronka jest tak #!$%@? u samych podstaw, że naprawdę to co piszesz jest maleńkim problemem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale swoją drogą chyba zaczynam rozumieć co to musi być za testerka skoro ich developerzy