Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Doradzcie co robić. Ja szczupły , mój różowy plus size( nawet mocniej niz plus size juz) i ma tendencje do nabierania masy. Od poznania do teraz naprawde duzo przybrala i zaczyna mi to troche przeszkadzac. Co polecacie,żęby jej "pomóc". Nie mamy czasu na silownie ze wzgledu na prace. Myślałem nad basenem.Bieganie średnio wchodzi grę bo ma strasznie ona obciążane stawy kolanowe i na ten moment nie jest to zbytnio możliwe dla niej. Czy regularny basen 3x-4x w tygodniupomoże jej trochę zrzucić. Wiem, że też by chciała, ale nie umie się jakoś za to zabrać. Może ktoś z #mirkokoksy się wypowie.?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania powiem Ci na przykładzie swojej różowej - bardzo szczupła zawsze, zawsze też jakaś aktywność fizyczna - basen, siłka, bieganie, rower. Waga podczas tych ćwiczeń stała w miejscu albo szła do góry (odżywianie racjonalne i zdrowe tylko, a oprócz mięśni rozwijał się też tłuszczyk). Teraz parę miesięcy bez ćwiczeń a jedzenie normalne - waga leci w dół jak szalona. Ja z kolei mógłbym brzuch zrzucić - jak chodziłem na siłkę, robiłem cardio
OP: @debenek: Mieliśmy kiedyś i zgubiła w miesiąc 5kg i 5cm w pasie. Ale finansowo nie wytrzymaliśmy. Wiesz jak an siłkę pójde i porobie, ale ona musi jakieś konkretne rzeczy robić.
@t3rmi Czasami to mam z tyłu głowy. Ale tak nie można. Chce jej pomóc bo wiem, że jej to potrzebne, ale nie powie bo nie powie ze jest już gruba sama z siebie.
@pogromca jemy strasznie nieregularnie przez pracę.
@AnonimoweMirkoWyznania: Czekaj czekaj, nie macie czasu na jakieś 1,5h na siłce, ale za to jest czas na 1,5h na basenie (przebranie się, wysuszenie)? Aha.

Swoją drogą dziwię się, że ludzie wolą basen zamiast siłowni i myślą, że to lepiej spala tłuszcz. Otóż nie, bo tak może być tylko w przypadku, kiedy rzeczywiście #!$%@? na tym basenie dzień w dzień, po kilka kilometrów. Poza tym, nawet przy #!$%@? ciężkim treningu na siłowni,
Nie mamy czasu na silownie ze wzgledu na prace.


@AnonimoweMirkoWyznania: a na basen macie?

Wiesz jak an siłkę pójde i porobie, ale ona musi jakieś konkretne rzeczy robić.


@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli nie ma problemów hormonalnych to wystarczyłoby, żeby zaczęła od marszów na bieżni i powoli, w miarę sił przechodziła do truchtu a później do biegu.

jemy strasznie nieregularnie przez pracę.


@AnonimoweMirkoWyznania: troszkę brzmi to jak wykręt.

Słodycze chipsy pizza są.