•  

371517 - 285 = 371232

Rok 2018 dla mnie będzie dość intensywny w dłuższe dystanse, takie przynajmniej mam postanowienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie odpuściłem #festive500, nie zamierzam również innych wolnych dni na jazdę. Pierwszy ultramaraton Piękny Wschód, kolejny Wisła1200 i jak dobrze pojadę PW to i BBT...

Bardzo dziękuję @rdza za zaproszenie do Warszawy, dzięki temu udało się dobrze otworzyć rok :)

"Jaki początek roku taki cały rok..." Wyszedłem z takiego założenia wybierając się na ta jazdę. Zabrał się ze mną koleżka, z którym robiłem #festive500. Wziął sobie dzień wolny by tylko się przejechać.
    Wyjechaliśmy około 5 rano, trochę późno jak się później okazało. Pogoda nijaka, niby nie było zimna, ale wszędzie były mgły lub smog i wilgotny asfalt. Najgorzej było w kieleckim. Smród i widoczność bardzo mała, na oko 50-100m. Mimo to lecieliśmy sobie dość sprawnie, bo z Rzeszowa do Warszawy jest z górki (:
    Na około 150 km myjemy rowery i to był błąd. Prawdopodobnie jeden zły ruch dyszą doprowadził do przedostania się smaru do mechanizmu zapadkowego. Po kilku kilometrach zapadki się skleiły z bębenkiem. Tak straciłem napęd. Wykonałem szybki serwis bębenka wycierając wszystko do sucha. To była jedna poważniejsza awaria tego dnia, całe szczęście. W Warce koleżka potrzebuje się doładować, zatrzymujemy się więc na polskiego kebaba. Do Warszawy wjeżdzamy około 19:20, pod blokiem @rdza jestem około 19:40.

Jutro Gassy...

Statystyki:

Dystans: 285 km
    Czas: ◷09:51:06
    Średnie tempo: 2:04 min/km
    Średnia prędkość: 28,97 km/h
    Kalorie: 11901 kcal

W tym tygodniu to już 771km!
    #rowerowyrownik #ruszrzeszow #100km #200km #zaliczgmine +22

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: c1.staticflickr.com