Wpis z mikrobloga

#zagadka #satysfakcja #inteligencja
Uwaga Mirki i Mirabelki, dla zabicia nudy mam dla was zagadkę na inteligencję. Osoby które wezmą udział w zabawie zawołam o 11, aby udzielić im odpowiedzi.
Otóż:
Pewien chłopiec chodził po lesie, gdy nagle znalazł opuszczoną chatę. Wszedł do niej i po chwili drzwi za nim się zatrzasnęły. Miejsce było bardzo ciemne. Chłopiec znalazł włącznik światła, ale nie było prądu. A potem usłyszał głos, który kazał mu wyjść z chaty przez któreś drzwi. Za pierwszymi drzwiami były tysiące jadowitych węży, które mogły natychmiast zabić. Za drugimi drzwiami stało elektryczne krzesło i kat, który natychmiast miał zabić. Za trzecimi drzwiami znajdował się lew, który nie jadł od kilku dni. Co wybiera chłopak?
a.....o - #zagadka #satysfakcja #inteligencja 
Uwaga Mirki i Mirabelki, dla zabicia ...

źródło: comment_YYkhNlpYftrSQ1TuH4DsYg1TRwolYmEj.jpg

Pobierz
  • 24
@Yekan_east: @nickszalinski: @gunsIinger: @gunsIinger: @maslaw: @LaiLaiHei: @LaiLaiHei: @LaiLaiHei: @LowRyder_: @Zapaczony: @ArRog: @Yekan_east: @Yekan_east: @popoz:
Prawidłowa odpowiedź to: drugie drzwi, krzeslo nie ma pradu.
Tym, którzy udzielili prawidłowej odpowiedzi gratuluje pomyślunku, całej reszcie wyobraźni.
Kolejna zagadka już niebawem, muszę tylko ogarnąć coś, bo jestem w robocie, see you! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)