Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem, zamówiłem telefon z Chin i przyszedł list z prośbą do oclenia. Mówię #!$%@? nie płacę za podatki, odeślą telefon do chińczyka to dostanę zwrot siana, a list z Urzedu Celnego wyrzuciłem na zasadzie nie ma listu, nie ma problemu xD. Niestety telefonu nie odesłali, mija już półtora miesiąca. Pan aliexpress mi powiedział że mam 7 dni na przedstawienie pisma z customsów bo protekcja kupna się końćzy.

Pamiętam że ten list dostałem z WWA, a mieszkam w LDZ. I co teras? 300$ w postaci telefonu jest u Pana Waldka na Cargo na Okęciu. Zwrotu siana nie dostanę bo nie odesłali telefonu, a ja mam jedynie tracking number paczki i mroczne wyobrażenie na temat działaniu urzędów celnych, z którym nijak nie Chcę się konfrontować.
Pomocy

#aliexpress #tracking #banggood #cebuladeals
  • 34
@andrewzorek: ale wiesz, że sprzedawca nie zwróci Ci nawet 50% wartości towaru (właściwie to z tego co kojażę nie musi nic zwracać, bo ty dałeś dupy i nie zapłaciłeś cła) i będziesz czekał jeszcze z 2-3 miechy ?
Aby celnicy odesłali to trzeba poczekać tak z 4-6 tygodni od dosarczenia listu, lub po prostu się z nimi skontaktować i poprosić o odesłanie.
Lub po prostu zapłacić vat, bo cło jest 0%