•  

533450 - 1500 - 1700 - 1600 - 1600 - 1550 - 1350 - 1250 - 1600 - 1400 - 1550 - 1500 - 1500 - 1600 = 513750

Jako, że nie chce mi się dodawać odległości po każdym wyjściu na basen (dodaję na endomondo).. robię to teraz hurtowo żeby załapać się jeszcze na przepłynięcie Amazonki (przypominam, że niedługo kończymy! -->

pokaż spoiler "W sumie przepłynęliśmy już 6259.55 km. Stanowi to 97.24% odległości do naszego celu. Utrzymując aktualną średnią dotrzemy do celu 25.01.2018, czyli za 20 dni").

#plywajzwykopem

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Storpedujemy ci dupsko. Szykuj się na analną destrukcję xD
      #heheszki #humorobrazkowy #leki

odpowiedzi (12)

DOBIEGŁ KONIEC DRUGICH IGRZYSK SPIERDOLENIA W MOIM WYKONANIU!

Gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi, link do wpisu:
      WPIS

Nie ma co za długo kręcić tą karuzelą, bo się znudzi

pokaż spoiler Co jak co, ale naprawdę męczące jest odpisywanie tylu dziewczynom na raz.

A jak wyniki?
      Napisałem do około 200 dziewczyn
      -Około 130-140 odpisało cokolwiek
      -Negatywnie przyjeło to jakieś 5-8
      -Obojętnie, (tz. odpisały "aha", "okej", "spoko" etc. jakieś 40-50
      -Reszta, tj około 80 zareagowało pozytywnie i myślę, że dałoby radę prowadzić z nimi normalnie rozmowę

Ku mojemu zaskoczeniu, jakoś 7-8 dziewczyn, prowadziły rozmowę będąc zainteresowane, z czego 2 chciały się spotkać (mam je na fejsbuku ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Przypominam, że używałem własnych zdjęć a z wyglądu jestem 6,5/10 (ktoś tam zarzucał, że nie swoich używam tylko jakiegoś modela)

Czego nas nauczyły IGRZYSKA SPIERDOLENIA II?
      -Przegrywy nie musicie być mili, tylko zabawni
      -Bynajmniej nie oznacza przynajmniej

Kolejne gdy na nowym koncie uzbiera się trochę par, będę wołać!
      #igrzyskaspierdolenia #tinder #glupiewykopowezabawy #badoo #heheszki #wygryw czy #przegryw
      pokaż całość

odpowiedzi (117)

Coraz lepiej w naszym kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#aszkiera #paskigrozy #tvpis #heheszki

odpowiedzi (15)