Wpis z mikrobloga

tak się zastanawiam czy ludzie odpowiedzialni za popełnienie czegoś takiego jak #koronakrolow to leśne dziadki, które po prostu nie ogarniają jak współcześnie robi się seriale i po prostu nie słyszeli o netflix ani grze o tron. Czy może jednak ogarniają i specjalnie robią takie gunwo pod publikę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#seriale
Pobierz lilagirl - tak się zastanawiam czy ludzie odpowiedzialni za popełnienie czegoś takieg...
źródło: comment_L95wZwlhFZR6gNzNPfvsq3Psbp5CV3TH.jpg
  • 22
@lilagirl: Pewnie „ogarniają jak współcześnie robi się seriale”. Ale mają płacone za robienie telenoweli. I nie sądzę, aby też „specjalnie robili gunwo pod publikę”. Zapewne to po prostu brak wystarczających umiejętności i pieniędzy.
@lilagirl: jak mnie śmieszy ten ciągły argument o budżecie. Jak stać cię tylko na maskę, błotnik i drzwi od lambo to nei kupujesz #!$%@? lambo. Jak masz team 10 osób to nei robisz rpga w otwartym świecie z realistyczną grafiką. Bo nie dasz rady. TVP postanowiło strzelić sobie w stopę i wini widzów, że si ęz niej śmieją.
@lilagirl: a oglądałaś kiedyś Klan, czy jakąś tam Rodzinkę? Jak porównasz sobie KK do tych rakotwórczych gówien, to stwierdzisz, że co prawda jest tu masa niedociągnięć, że oczywiście porównania z GoT, czy the Crown są równie sensowne jak porównywanie polskiej Ekstraklasy, z hiszpańską La Liga, ale jednak na prawdę nie ma tragedii i pomimo wielu (oj wielu) wad, na prawdę przyjemnie się to ogląda.
Ja się spodziewałem, że KK będzie gównem
@lilagirl: Tak ogólnie to ten serial miał być gunwem pod publikę. Wszyscy tam są świadomi, że nie tworzą arcydzieła, Łepkowska otwarcie mówiła że to będzie telenowela, a nie żaden ambitny serial. Problem w tym, że nawet jak na gównotelenowele całość wypada prześmiesznie xDD
@lilagirl: i bardzo dobrze, że nie słyszeli o GoT. Super serial, cały sezon obejrzałem w godzinę, bo na godzinny odcinek fabuły jest z 10 minut, resztę można wywalić do kosza. Sposób kręcenia seriali w sposób HBO to największy dramat jaki spotkał współczesne seriale. Bieda odcinki udające wysokobudżetowe kino, podczas gdy wszyscy siedzą zamknięci w 3 komnatach, z czego istotne są może że dwa dialogi. A w Koronie masz dwadzieścia minut i
@marcelus:

no tak bo reszta to takie niepotrzebne rzeczy jak ekspozycja,

Jest taki serial Gotham. Fabuła tam tak zapierdziela, że jak mrugniesz w złym miejscu to ominie Cię coś ciekawego. Wolę to czy Koronę Królów, niż GoT, gdzie z 60 minutowego odcinka przeklikuje 45.
@BQP no nie wiem, dla mnie w got fabuła była wartka i ciekawa przez pierwsze 5 sezonów, to w dwóch ostatnich sezonach raz zaczęło im się spieszyć dwa zrobiło się nudno
@marcelus: szanuję, ja odpadłem w połowie trzeciego :) Znasz jakieś seriale (HBO ma bana, Punisher od Netflixa też), które da się spokojnie obejrzeć?