Wpis z mikrobloga

http://karolinabaszak.com/jak-kobiety-niszcza-prawdziwe-meskie-cechy/

Ja się odniosę troszkę do tego co napisałaś przy cesze” Uczciwość”. (…)Taki „zły” mężczyzna dający jedynie poczucie niepewności stał się megaatrakcyjny, a tak zwane „dobre partie” stały się nudne. No bo co to niby za atrakcja, taki facet co pracuje, wieczorami czyta książki, w weekendy odwiedza babcię, a w niedziele idzie do Kościoła? Nuda, albo jeszcze gorzej. Kobiety uzależniły się od dreszczyku emocji(…)” Coś w tym jest. Bo jak byłam z facetem, który był imprezowiczem, to docenialam każdą chwilę, którą’ zdecydował się ” spedzic akurat ze mną. Natomiast teraz jestem z męzczyzną, który ciezko pracuje, przy komputerze, czasem caly dzien, biega, czyta książki i ogląda filmy i uwielbia spędzać czas ze mną w domu. Nie wpadnie nawet na pomysł, żeby zostawić mnie w domu samą i pojechać gdzieś ze swoimi znajomymi. I w pewnym momencie zaczęłam się tym nudzić. Zapragnęłam znów tego dreszczyku emocji.


Dobra rada dla mirków.
#przegryw #logikarozowychpaskow
  • 5
@czysto_losowy_nick jak już robisz taki wpis to mógłbyś napisać, że to co wystawiłeś pod linkiem jest komentarzem do tego artykułu, a nie, że wstawiasz to tak jakby Karolina napisała ten komentarz. Ona przecież jest w szczęśliwym małżeństwie ;)
@franksinatra555 Karolina prowadzi bloga i kanał na YT, ma firmę zajmującą się szyciem ubrań dla kobiet, szczególnie sukienek w stylu kobiecym, retro, klasycznym Aeterie o ile się nie mylę.