Wpis z mikrobloga

Chcesz schudnąć i popracować nad swoją sylwetką, ale nie chcesz liczyć kalorii?Mam coś dla Ciebie protokół Ad Libitum. Zapraszam na podcast z Arturem Krzemieniem, który jest autorem tego systemu. Myślę, że to niezwykle ciekawy materiał i odskocznia od typowego podejścia fitness z wyliczaniem każdego grama makroskładnika. Co o tym myślicie? Dajcie znać w komentarzach. Zachęcam również do subowania kanału oraz borsuczego tagu lub/i mojego profilu.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #zdrowie #suplementy #kalorie #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
Kasahara - Chcesz schudnąć i popracować nad swoją sylwetką, ale nie chcesz liczyć kal...
  • 16
@Kasahara: czym dokładnie charakteryzuje się ten system, że właśnie on jest jego autorem? Diety "ad libidum" były, są i będą opisywane przez bardzo wiele osób w branży.
@Kasahara: dlatego pytam czym ona się charakteryzuje (lub podaj min:sec filmu gdzie to opisuje), bo chwilę minie zanim znajdę 1:25h żeby to całe obejrzeć :P
@shdw: zapewne takie wnioski już wyciągnięto wcześniej, po prostu Artur chciał na szerszą skalę wrócić do tematu dla przeciwwagi obecnego #!$%@? w branży i mód co 3 msc na inny model żywieniowy. Chcę na kanał zapraszać róznych ludzi z róznymi poglądami :)