Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem, dzisiaj drugi odcinek serialu Świat według Piastów pod tytułem ''Umarł król, niech żyje król'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W drugim odcinku Król Edzio umiera, wcześniej przypominając sobie okrutne sceny które widział na wojnie, potem majacząc w gorączce przed księciem Waldemarem myli go z księżniczką Rozalią, która jest chora.

Z góry przepraszam za jakość, ale próba wyrenderowania czegokolwiek zbliżonym do HD rezulotwała wywaleniem bsoda z powodu przegrzania sprzętu. Liczą się dobre chęci a tych mi nie brakowało.

Poniżej wołam plusujących pierwszy odcinek.

#koronakrolow #heheszki #kiepscy
MarianoaItaliano - Tak jak obiecałem, dzisiaj drugi odcinek serialu Świat według Pias...
  • 51
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (813)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Basteq @bartman09 @PiotreKq @Haczu @qpa123 @nightmail @jamtojest @AceDM @wielkilen @z-rodzynkami @SonyKrokiet @dulek @Moderacja @zdzislaw_in @kompocki @dididoox @FrankJUnderwood @Alexosz @ruzowy_wonsz @SkorpionX @jigen @Bodziusz @karmaisabitch @ppawel @matixrr @Vadzior @damian_co_dalej @Dziadekmietek @Kombajn_Zniwny @Frank_Parker @grzeczar @marekso34 @pidzamaa @herejon @