•  

  369095 - 205 = 368890

  Po okolicy, czyli z krakusami do Katowic.

  Zbiórka o 8.45 tam gdzie zazwyczaj. Stawiają się @byczys, @Arczi-S, @atizylak i kilka minut spóźniony @Limon2g, który przybywa na swoim zabytkowym vintydżu. Ruszamy w kierunku Wygiełzowa i Płazy. Po zjeździe z tej ostatniej robimy chwilę przerwy w Bolęcinie, a już parę km dalej spotykamy #rowerowykrakow w składzie: @metaxy, @bynon, @Cymerek, @mihal34, niewykopowy Adrian i @Kuchasz, który dołączył do nich jadąc od siebie z Andrychowa.

  Przed Chrzanowem @mihal34 zawraca, bo w planie miał tylko setkę. Czyli jednego towarzysza tracimy, ale w Jaworznie przybywa nam dwóch: @demoos i @MordimerMadderdin. Ten pierwszy prowadzi nas na słynne już nie tylko na Wykopie (bo i ostatnio był o nim reportaż na TVN) rondo holenderskie.
  Fajnie, że macie tam tak przyjazną rowerzystom infrastrukturę, ale te brukowane przerywniki na DDR-ach niezbyt przypadły mi do gustu. Szczególnie, że jeszcze było mokro...

  @demoos opuszcza nas niestety po ledwie kilku minutach. W samych już Katowicach trochę pobłądziliśmy, ale udało się trafić pod Spodek i pomnik Powstańców Śląskich, gdzie porobiliśmy obowiązkowe zdjęcia. Obowiązkowa była też wizyta w McD.
  Od razu po obiadku @byczys skręca do siebie, a my nadkładamy trochę drogi na Nikiszowiec - zabytkowe osiedle górniczych familoków.

  W Lędzinach zatrzymuje nas na moment orszak Trzech Króli. Akurat mamy ruszać, a tu mnie ktoś woła. Babcia! Dziadkowi tylko machnąłem, bo już musieliśmy jechać. Na następnych kilku km odłączają się po kolei @Limon2g, @atizylak i @Arczi-S. Żodyn nie chciał ze mną dokręcać do dwustu, żodyn... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Tak więc zostajemy w sześciu i kierujemy się na WTR, która prowadzi wałami wzdłuż Wisły. W Zatorze żegnamy się i krakusy w swoją stronę, a @Kuchasz i ja "w swoją". W sumie żaden z nas nie jechał bezpośrednio do domu, bo trzeba było lekko nadłożyć do tej dwójki z przodu.

  W zeszłym roku pierwsza dwusetka wpadła mi dopiero pod koniec marca, a tutaj początek stycznia i już fajrant :D Miejmy nadzieję, że będzie to dobry prognostyk na nadchodzący sezon.
  Dzięki wszystkim za udaną wycieczkę i do zobaczenia na kolejnej!

  #mortalszosuje

  #rowerowyrownik #szosa #wykoptribanclub #100km #200km (nr 1)

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Kato.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nie hejtujcie VP bo chłopaki długo przygotowywali się na majora, a tu takie zaskoczenie, skąd mogli wiedzieć że jednak nie będą grać w PUBGa

  #csgo

  odpowiedzi (1)

 • avatar

  Może niektórzy pamiętają jak jakieś kilka miesięcy temu pisałem na temat tego, że moja najstarsza córka dostała propozycje pracy w innym mieście i się wyprowadziła z domu.
  Przez jakieś 2 tygodnie codziennie płakała do słuchawki, że chce jednak do domu i żeby po nią przyjechać i ja zabrać. Postanowiliśmy z małżonką odmówić i powiedzieliśmy, że jak chce wrócić to drzwi domu zawsze są dla niej otwarte, ale wraca na swój koszt. Powiedzieliśmy jej poza tym, że jak pozna nowych ludzi to szybko zmieni zdanie o powrocie do domu....i co się stało? Poznała nowych ludzi, zaprzyjaźniła się z nimi i obecnie od miesiąca nawet nie zadzwoniła do domu ani emaila nie wysłała ^^
  #truestory
  pokaż całość

  odpowiedzi (45)

 • avatar

  W tym wpisie wymieniamy najbardziej przereklamowane produkty. Ja zaczynam:

  Oreo

  odpowiedzi (91)