Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #szukampracy #praca #spawanie #frezarka #slusarstwo
  Mirki jest sprawa, mój wujek który mnie bardzo wspierał odkąd byłam dzieckiem i zawdzięczam mu chyba całą swoją karierę, bakcyla do grafiki, komputerów i ciekawość jaką we mnie zaszczepił, stracił robotę i jest w trudnej sytuacji. Pojechał na chwilę za granicę pracować na platformie wiertniczej, ale musiał wrócić ze względu na kontuzję ramienia. Ma ok. 50 lat.
  Czy ktoś z Was może ma jakieś kontakty czy wiedzę o tym gdzie mógłby poszukać pracy? To jest złoty człowiek, ma bardzo dobre serce, słabo w siebie wierzy, ale jak się za coś zabiera to jest bardzo skrupulatny i uczciwy. Bardzo bym mu chciała pomóc. Potrzebuje etatu, najlepiej za granicą ( #uk #szwecja #niemcy #irlandia #holandia #dania #norwegia gdziekolwiek) z możliwością powrotu co jakiś czas, ponieważ potrzebuje pieniędzy. W miasteczku w którym mieszka #malopolska oferty są naprawdę poniżej godności człowieka (╯︵╰,)

  Poniżej jego kwalifikacje:
  - Pracując w firmie reklamowej robił instalacje oświetlenia reklam, produkował litery przestrzenne, kasetony itp.
  - Obsługuje frezarkę AXYZ, laser wycinający i graweryjący w plexi i sklejkach drewnianych
  - Wykonuje prace ślusarskie: cięcie na wymiar, szlifowanie, wiercenie, spawanie
  - Robi spawy stali czarnej i aluminium
  - Jego pasją jest robienie mebli z drewna i metalu i wycinanie na domowej frezarce CNC elementów dekoracyjnych
  - Ma kurs na operatora wózka widłowego i spawacza MAG135
  - Ogarnia też rysunki techniczne czy projektowanie wektorowe do tych frezarek.
  - Chętnie się też przyuczy zawodu w razie potrzeby, pracował w Szwecji i kiedyś kilka lat w Irlandii jako kucharz, angielski ma słabawy ale sobie przypomni i się douczy na pewno.

  jeśli komuś z was coś wpadnie do głowy, to będę wdzięczna za kontakt!!!
  pokaż całość

  odpowiedzi (53)

 • avatar

  Jak co tydzień sprawdzam obecność na tagu #pijzwykopem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam rozkmine na dziś co z tą wiosną jest nie tak xd? Niestety zamiast wyjść na miasto to znowu muszę pić wino w domu.. A wy co pijecie ʕ•ᴥ•ʔ? #feels #winsomegirlpije #samotnosc #gownowpis

  odpowiedzi (149)

 • avatar

  Mirabelki i Mireczki,

  razem z moją dziewczyną założyłem #biznes nazywa się Flawsome! Drinks i naszą misją jest pomaganie sadownikom i ratowanie nieperfekcyjnych, krzywych, pokracznych owoców.

  Biznes założyłem będąc na Erasmusie w Walii. Był to bardzo nudny #erasmus , ale nie zapomnę go nigdy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jako dziecko zawsze lubiłem dobrze wypić i zjeść, a że moja babcia dobrze gotowała, to dobrze się dogadywaliśmy. Po latach doszedłem do wniosku, że moja firma będzie robić soki inspirowane dzieciństwem a także będzie szanowała pracę sadowników i wspierała różne super inicjatywy. Np. https://www.youtube.com/watch?v=DVnk_-jfc_4 gdzie naprawiliśmy i odmalowaliśmy boisko do koszykówki.

  Nasze soki dostępne są w kawiarniach, restauracjach (tych które jeszcze nie padły), sklepach i online.

  Po 5 latach spędzonych w UK zabrałem dziewczynę i 2 bombelki (łączymy pracę i przyjemności) i 14 lipca 2020 roku wylądowaliśmy na Międzynarodowym Lotnisku w Modlinie.

  Wkrótce potem udało nam się wygrać biznes na stacjach Shell w Polsce. Dokładnie 94 stacji. Zaczęliśmy w lutym, ale idzie nam kiepsko. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Słaba pogoda, #covid19 i 'wytrzymajcie jeszcze tylko tydzień' nie pomaga. Nie możemy też za bardzo robić degustacji etc.

  Nasz trial kończy się w maju i chcielibyśmy powalczyć. Czy społeczność byłaby chętna nam pomoc? Chętnie się odwdzięczymy konkursem z #rozdajo np. roczny zapas napojów dla szcześliwego Mirka, Mirabelki bądź Mirabelbiątka.

  Jaki jest target? Około 4000szt xD Dajcie znać co o tym myślicie czy lepiej zmienić pracę i wziąć kredyt?
  pokaż całość

  odpowiedzi (99)