Gorące dyskusje ostatnie 12h

Szybka akcja #rozdajo
    Mysz przewodowa R.A.T. 3
    Bardzo mało używana, bo coś się gryzie z moimi sterownikami USB i po pewnym czasie rozłącza. Testowana na kilku innych kompach i działała bez zarzutu. Ma regulowaną tylną część, więc praktycznie do każdej łapy pasuje, dodatkowo oprogramowanie (dostępne na oficjalnej stronie) pozwala na programowanie guzików 3ch schematach. Rozdzielczość do 3500 dpi.

Udział biorą wszyscy poza zielonkami ze stażem krótszym niż 3 miesiące i mangozjebami.
    Po wygraniu 8zł na moje konto, na wysyłkę
    Losowanie jutro wieczorem
    pokaż całość

odpowiedzi (48)

Jakiś typowy Mirek z piwnicy kupował pasztet i zrobił taki fort dla swojego zakupu. Podejrzewam że był jednym z magów tworzących magiczną barierę w gothicu XD #gownowpis

odpowiedzi (33)

Mieszkamy na takiej typowej wsi, gdzie faceci pracują w polu, a kobiety zajmują się domem.
    Ostatnio sąsiadki wyczaily, że mój niebieski chodzi z dziećmi na spacery, robi im tosty i naleśniki, robi pranie, myje okna i zaczęły się próby reformowania ich partnerów. Z przykład stawiają mojego niebieskiego.
    Czekam aż go ci rolnicy spacyfikuja i na gnoju ze wsi wywioza.
    #heheszki #truestory #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow pokaż całość

odpowiedzi (67)