Wpis z mikrobloga

Witam kłokoświry! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj niedziela pod kłoką i z tej okazji przygotowałam małe podsumowanie kłoczego 2017! Picrel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Specjalnie dla wszystkich kłokomaniaków zebrałam kłoki miesiąca, czyli nawyżej plusowane, a także parę smaczków i ciekawostek z tagu minionego roku ʕʔ

Najpierw ranking the best of, czyli kłoki miesiąca:

STYCZEŃ 217+
LUTY 251+
MARZEC 187+
KWIECIEŃ 178+
MAJ 177+
CZERWIEC 221+
LIPIEC 155+
SIERPIEŃ 137+
WRZESIEŃ 149+
PAŹDZIERNIK 143+
LISTOPAD 123+
GRUDZIEŃ 207+

i the best of the best, czyli kłoka roku 2017: winner

Kłocze ciekawostki 2017:

1. Pamiętacie, rok temu chciałam zrobić kalendarz z kłoką i zaprzestałam aż na... styczniu. Wybaczcie! Nie wiem, jakim cudem tak szybko mi to wyleciało z głowy, może w tym roku się uda!

2. Razem z @mfek00 Stworzyliśmy kłoczą piosenkę, którą zaprezentował KŁOKA SQUAD zapamiętajcie ten hit!

3. Była testokłoka + ta z lipca

4. Była cenzodudokłoka

Były kłoki pijące, rowerów pilnujące, za nóżkę i rękę trzymające, pyzate, puchate, padnięte, piaskiem muśnięte, kierujące, sprzątające, podróżujące, z pucharami, z samolotami, pod ławkami zaklęte, ale zawsze uśmiechnięte!

5. Moim absolutnym hitem 2017 jest ta oto szalona kłoczka

6. Mieliśmy kłoczkę z pierwszej ręki! @knapweed miała zaszczyt poznać kłoczkę osobiście i podzieliła się z nami swoimi zdjęciami z wyprawy do Australii, za co jeszcze raz dziękujemy.

7. Już od ponad roku prowadzimy tag w kłoczym składzie na zmianę z @mfek00, który to stworzył kłoczą mirkolistę do wołania. Dziękuję za owocną współpracę i oby nam się 2018 równie kłoczo toczył!

8. Zdecydowanie największy udział w postach ma kłoczka zajadąca liścieja, bo przecież gdy są liście, to jest zajebiście!

9. Serdeczne podziękowania za nadsyłanie kłoczek:
@Maupolina
@GraveDigger
@MechanicznyTurek
@knapweed

i @likk za niezastąpione ruchome kłoczki!

Jeśli kogoś pominęłam, proszę wybaczyć.

10. Liczba obserwujących tag: 585

Niech kłoka będzie z wami!

#quokkanadzis #quokka #zwierzaczki #podsumowanie2017

aloszkaniechbedzie - Witam kłokoświry! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj niedziela pod kłoką i z...

źródło: comment_NId4SkYu8ttcfbC4CANOA5xORYUxsO6P.jpg

Pobierz
  • 18
Wołam zainteresowanych (137) z listy quokkanadzis
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @mfek00 @aquilegia @aktez98 @Shirako @zacki @ranunculus @gravedigger @robin_caraway @MaupoIina @Kokosusmord @measure @Tensa @zetka71 @ArekJ @Kacorek @bas_daniel @zmorcia @poetakodu @Grzebyk @tony_soprano
@aloszkaniechbedzie: jakbyś robiła już ten kalendarz, to proszę cię zrób też jedną wersję normalną bez tych żal-memów wykopowych dla normalnych ludzi, a będzie na 100% większe zainteresowanie :). Jakbym miał kogoś znajomego który lubi kuoki (albo w ogóle jakiegokolwiek :D) to by mi było wstyd mu coś takiego dać z tymi memami, a z samymi ładnym zdjęciami to spoko :) Oczywiście mówimy o wersji drukowanej do zakupu, bo zakładam, że taki