Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy jeszcze dwa lata temu kibice Chelsea bronili i usprawiedliwiali zachowanie/komentarze Mourinho odnośnie Manchesteru United, a dzisiaj to kibice United patrzą w siwego jak w Boga i bronią go jak swoją matkę xD Mourinho to chyba jedyny trener na świecie, który zachowuje się jak chorągiewka na wietrze xD
#chelsea #united
  • 14
@Sha6e: Dokładnie, jaka tyrada wtedy panowała, kibice Manchesteru chyba nawet byli autorami przyśpiewki "boring, boring Chelsea" o ile się nie mylę.
@crespo: Będąc w Chelsea podkreślał, że kibice i klub to dla niego coś więcej niż tylko "przedmioty".
@Abaddon84: świetne słowa.
Ten gosc nie jest kibicem tylko pracownikiem firmy i wykonuje swoje obowiazki wobec aktualnego pracodawcy.


@crespo: I niestety ostatnimi czasy co raz gorzej mu to wychodzi.

@Abaddon84: Eee tam, ani jednego ani drugiego nigdy nie lubiłem. Jak ktoś gra żeby robić innym krzywdę to może i strzelać po 50 bramek a dla mnie będzie łajzą. Tak samo trener który gra ciągle defensywnie i zabija potencjał swoich graczy tylko dla wyniku
@sylw1905: Fakt, mogl tego nie mowic, ale niestety tak jest w pilce, ze trenerzy i pilkarze czesto wyglaszaja takie puste deklaracje a kibice niestety lykaja to jak pelikany. A taki delikwent za dwa lata jest juz w innym klubie i opowiada dokladnie to samo nowej audiencji.
@Kristof7: @Ostrzewtlumie: No cóż Panowie, jesteście w takim razie w zdecydowanej mniejszości, o czym świadczy głośne "Jose Mourinho" na trybunach przez 6 lat czy inne "Diego, Diego, Diego". Jeśli o mnie chodzi, to Costę lubiłem i dalej go lubię. Był wredną szują, ale był wojownikiem i za to go ceniłem, a szują był wobec przeciwników, to też miałem #!$%@?. Co najwyżej załamywałem czasem ręce i myślałem sobie "Boooże, Diego...". Natomiast
No cóż Panowie, jesteście w takim razie w zdecydowanej mniejszości


@Abaddon84: Zawsze interesowało mnie bycie po stronie własnych myśli i przekonań. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Co do Costy to zawsze będę uważał, że gdyby przełożył te złość na grę na boisku to pewnie byłby na równi z Lewym czy Suarezem. A tak nie raz przez większość ganiał za jednym rywalem lżąc sobie
@Kristof7: Ależ ja nie przeczę, po prostu uzasadniam mój pierwszy komentarz, że Costa to typ gracza, którego nienawidzisz lub gra dla Ciebie :) i działa to przy większości przypadków, ot co ;)
Ogólnie też tak myślę, natomiast to było widać przy pierwszej części sezonu u Conte, kiedy ładował sporo goli i nie dostał nawet żółtej kartki przez chyba pół roku (nie wiem ile, może podkoloryzowałem). Potem pod koniec mu się znowu
natomiast to było widać przy pierwszej części sezonu u Conte, kiedy ładował sporo goli i nie dostał nawet żółtej kartki przez chyba pół roku


@Abaddon84: Wtedy go nawet lubiłem i nieraz broniłem. Ale wystarczył agent i zainteresowanie Chińczyków żeby znowu mu palma odbiła.