Gorące dyskusje ostatnie 12h

Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
    #pracbaza #korposwiat #januszex #codziennewypowiedzenie #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (27)

Wczoraj po wrzuceniu zdjecia z samego rana zostałem zjechany od zakolaków i karłów (mimo że mam ponad 1,7). Myslicie ze kogos doroslego wasze hejty ruszają ? Ja mam na to wywalone serio xD. Lece własnie do pracy zgarnac gruby hajs za klikanie w komputer ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tu zdj z żonką dla niedowiarków.

pokaż spoiler Sam wczoraj zasnalem na kanapnie nikt mnie nie wygonił ¯\\_(ツ)_/¯

#przegryw #wygryw #dziendobry
    pokaż całość

odpowiedzi (89)

Ponieważ moi sąsiedzi lubią spalać w swoich piecach co popadnie wpadłem ostatnio na pewien pomysł. Gdy na dobre zacznie się sezon grzewczy mam zamiar rozpuścić fake newsa wśród lokalnej społeczności że w tą zimę przy ich kominach będzie pełnił służbę dron do pomiarów zanieczyszczenia powietrza. Mam starego, trochę styranego DJI Phantoma 2 muszę tylko skonstruować jakieś fejkowe "urządzenie pomiarowe" Aż sam jestem ciekaw tego eksperymentu xD
    #smog #drony #zanieczyszczeniepowietrza
    pokaż całość

odpowiedzi (18)

Advertisement