Wpis z mikrobloga

@veilofdisguise: tak, opony maja określone parametry co do oporów toczenia i ekonomii jazdy
@dom3: co to za renault? ile to ma koni? aktualnie mam nową Scanię, ale to Renault też ciekawie wygląda - szczególnie fajne w nich była możliwość montażu lusterka na środku
@dom3: na Islandię wybrałem się na początku jeżdżenia w ETS i był to jedyny jak do tej pory moment, kiedy wezwałem pomoc drogową, bo nie mogłem podjechać na śniegu :)
@cordant: Renault Range T link i ma 520km. Co prawda ma parę wad ( 1- są dwie kontrolki długich i jedna się cały czas świeci po włączeniu świateł, 2- po włączeniu ręcznego świeci się też kontrolka pasów, 3- z zewnątrz jak się doda dodatkowe halogeny to po włączeniu zwykłych świateł też się świecą a wg mnie powinny się włączać dopiero z długimi) ale i tak dobrze mi się nim jeździ
@lukaszcba1989: ja nie mam moda na śnieg, a ten na zdjęciach prawdopodobnie jest tylko na Islandii( w innych częściach mapy jeszcze nie byłem głównie jeżdżę po Polsce) a Islandia jest z modami Poland Rebuilding + RusMap a one działają jak się mam dodatki - Going East - Scandinavia - Vive la France