Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witamy całe Mirko! Jesteśmy Polwax i zajmujemy się produkcją parafiny. Zdziwilibyście się ile różnych produktów można stworzyć na bazie parafiny. Oczywiście są to świece i znicze, ale poza tymi oczywistymi produktami tworzymy też środki antykorozyjne, impregnaty do drewna (ukłon w stronę #stolarstwo ), produkty do kontaktu z żywnością, antyzbrylacze do nawozów (pozdrowienia dla #rolnictwo ), wosk do opon, parafinę do produkcji świec, a także kleje termotopliwe typu hot-melt, znane z wszelkich filmików DIY. Na naszej stronie możecie dowiedzieć się więcej o parafinie https://www.polwax.pl/ ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Aby się dobrze przywitać organizujemy tradycyjne #rozdajo dla wszystkich plusujących oprócz zielonek ( ͡º ͜ʖ͡º) Wysyłka po naszej stronie, losowanie przez mirkorandom jutro w samo południe. Na zdjęciu przedmiot rozdajo. Miłego dnia wszystkim (。◕‿‿◕。)
    pokaż całość

odpowiedzi (43)

Ostatnia cyfra po naciśnięciu plusa to Twoja postać z trailer park boys:

0. Lucy
    1. Bubbles
    2. J-Roc
    3. Julian AKA sexy gnojek
    4. Jim Lahey
    5. Trevor
    6. Corey
    7. Randy
    8. Ricky
    9. Ray

#chlopakizbarakow #trailerparkboys

odpowiedzi (95)

Mam 30+ lat, od ponad roku pracuje w globalnym korpo na niskim szczeblu i dopiero teraz rozumiem jak pewne grupy osób są uprzywilejowane ze względu na orientacje, wyznanie itp.
    Kilka miesiecy temu zażartowałem w zespole gdy awarii uległy drzwi do openspaca otwierane na kartę magnetyczną, że dla Pawła to norma (jest jehowym) w sensie zamknięte drzwi xD taki wydawał się niewinny żart ktory skończył się rozmową i upomnieniem od senior operations managera.
    Na początku tego tygodnia do helpdesku, w którym siedział inny znajomy - homoseksualista, dołączył nowy chłopak mocno rudego koloru włosów więc bez większego przemyślenia znów palnąłem, że jeszcze tylko murzyna tam brakuje xD
    Dzisiaj przełożony poinformował mnie, ze jutro mam się rano stawić w HR. Podejrzewam naganne xD
    #pracbaza #zalesie #humor #czarnyhumor
    pokaż całość

odpowiedzi (79)