Wpis z mikrobloga

Jaki jest mniej-więcej koszt stworzenia strony internetowej gabinetu zawierającej:
a) Około 5 podstron
b) Zintegrowany system rezerwacji wizyt (Jest kilka zewnętrznych systemów, które można zintegrować ze swoją stroną).
c) Strona (nie znam nazwy) taka przewijana (Parallax??)

Teksty są gotowe. Zdjęcia do kupienia z jakiegoś stocka + swoje.
Do zlecenia dochodzi stworzenie logo.

Z jakim wydatkiem mam się liczyć? Ewentualne oferty cenowe zainteresowanych osób poproszę na priv.

#html #programowanie #stronywww #php
  • 16
@aseeon_: to co napisałeś to chyba żart, pomnóż x3-4. Grafika, jakiś zintegrowany system rezerwacji a Ty piszesz kwoty, które ludzie biorą za zainstalowanie gotowego szablonu i skonfigurowanie go.
@aseeon_: tylko nie wiadomo jak to ma działać, czy są gotowe pluginy do tego, czy wymaga jakiegoś grzebania i przerabiania, czy klient nie chce dodatkowych funkcjonalności itd.
@IdzieGrzesPrzezWies: zależy kto i gdzie, student może za tyle zrobi ale nie jakaś zarejestrowana firma ;) za 3-4k (netto) to firma może zrobić stronę na gotowym szablonie z themeforest i wprowadzić ewentualnie jakieś drobne zmiany graficzne. Nikt za taką kwotę nie zrobi od podstaw grafiki, nie będzie kodować tego od zera itd. czyli idzie to w parze z jakością.
@Rst00: Nie wiem, jaki masz ogląd na branżę, ale ja mam bezpośredni kontakt z różnymi studiami interaktywnymi i widzę ich cenniki na bieżąco. Więcej niż 5k za taką stronkę zawołają tylko takie firmy, którym nie opłacają się tak małe zlecenia i podają cenę z dużą przebitką. I takie oferty zgarniają mniejsze firmy, które dopiero chcą zbudować bazę klientów.
tylko nie wiadomo jak to ma działać


@Rst00: To dlaczego mam mnożyć coś przez 4 jak nie wiadomo, no nie przesadzajmy :D

to firma może zrobić stronę na gotowym szablonie z themeforest i wprowadzić ewentualnie jakieś drobne zmiany graficzne


@Rst00: No i? Czy to komuś przeszkadza? Nie widzę nigdzie u opa, że wszystko ma być custom-made. 1k za logo, 1k za tekstową stronę na przerobionym theme z themeforest, 2k za
@IdzieGrzesPrzezWies jak możesz powiedzieć że nie więcej niż 5k jak nawet wymagań nie znasz. Uważasz że każda firma weźmie do zrobienia logo, full projekt graficzny, custom kodowanie i jeszcze jakieś integrację? Bądźmy poważni. Bez konkretnych wymagań można sobie rzucić kwotę od 3k do nawet 10k+

@aseeon_ op generalnie nic konkretnego nie napisał więc nie wiadomo co mu potrzeba ale firma weźmie min. 3-4k za prostą stronę bo takie zlecenia się nie opłacają
jakiś zintegrowany system rezerwacji


@Rst00: Zdarzyło mi się kiedyś dodawać taki system rezerwacji. Cała praca zajęła mi jakieś 10 minut + zabawa w CSS żeby to się nie gryzło z resztą witryny, więc to wcale nie musi oznaczać Bóg wie ile pracy.
@idiot to zależy od sytuacji, są wtyczki które zainstalujesz i działają od ręki a są takie gdzie na pozór w 'sklepie' wygląda ok ale jednak wcale nie działa bo deprecated. Także cóż, zależy co op potrzebuje i co to za system