Wpis z mikrobloga

#paradox to chyba zatrudnia wykopowego grafika do robienia flag, bo to co oni #!$%@?ą to przechodzi ludzkie pojęcie xD
Najgorsze że nawet kiedy mają pod nosem autentyczne historyczne flagi to imbecyle robią jakieś własne gówno, gdyby nie moderzy to już dawno by padli xD

#heartsofiron #hoi4 #hoi #grafika #bekazpodludzi
o.....y - #paradox to chyba zatrudnia wykopowego grafika do robienia flag, bo to co o...

źródło: comment_vWHU6ONjuq6jR92pwxPOtKC5PlS9f1aP.jpg

Pobierz
  • 23
W przypadku Zimbabwe/Rodezji to obecnie używaną flagę z czerwoną gwiazdą państwa marksistowskiego dyktatora Mugabe dali jako demokratyczną (xD), a jako komunistyczną wstawili jakieś gówno z sierpem i młotem xD
Podczas gdy flaga demokratycznego Zimbabwe jak już powinna wyglądać tak jak flaga Zimbabwe w latach 1979-80 (zanim stary pierdziel Mugabe przejął władzę)
o.....y - W przypadku Zimbabwe/Rodezji to obecnie używaną flagę z czerwoną gwiazdą pa...

źródło: comment_mu4XQlsvhI20BI5lKoPOU2EYfxHvVuTv.jpg

Pobierz
@oficer-prowadzacy: jest to tym bardziej denerwujące biorąc pod uwagę, że i tak nakładają na siebie jakieś bzdurne ograniczenia związane z "muh historical accuracy"
Faszystowskie flagi to największe ścierwo w grze, te okrągłe wyżłobienie na flagach austrii, norwegii czy szwecji, tak jakby nie mogli po prostu zostawić takie jakie są albo po prostu wygooglać. Nie wiem kto jest grafikiem, ale nie zasługuje na swoją posadę.
P.....n - @oficer-prowadzacy: jest to tym bardziej denerwujące biorąc pod uwagę, że i...

źródło: comment_kPd8xBbhUTWx0ISt9DMDjuhyj56zIt17.jpg

Pobierz
@Primbledon:
Akurat Austria ma oryginalną flagę partii austrofaszystowskiej (która swoją drogą była przeciwna Anschlussowi i austriackiemu oddziałowi NSDAP, podczas gdy w grze przez brak rozróżnienia na faszyzm i nazism te dwie frakcje bez zgrzytów współpracują ze sobą xD), niemniej jednak nie była to flaga państwowa, podczas ich rządów używano flagi z dwugłowym orłem.
Ja bym jeszcze dorzucił nazwy państw w stylu "Empire of Kiwi" albo "Rosa Luxembourg" - normalnie beka w