Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mieszkamy na takiej typowej wsi, gdzie faceci pracują w polu, a kobiety zajmują się domem.
    Ostatnio sąsiadki wyczaily, że mój niebieski chodzi z dziećmi na spacery, robi im tosty i naleśniki, robi pranie, myje okna i zaczęły się próby reformowania ich partnerów. Z przykład stawiają mojego niebieskiego.
    Czekam aż go ci rolnicy spacyfikuja i na gnoju ze wsi wywioza.
    #heheszki #truestory #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow pokaż całość

odpowiedzi (67)

Właśnie oglądałem przypadkiem powtórkę Reksia w TV i wiecie co? Byliśmy od dziecka programowani na kombinatorstwo.Reksio potrzebował cementu, więc co zrobił? Wziął parę kości i poszedł się dogadać z psem pilnującym składu budowlanego. Nie poszedł i nie kupił, ani nie zlecił kupna swojemu właścicielowi, tylko normalnie poszedł się dogadać z cieciem. Pies dostał kości, zaczął jedną jeść i nie pilnował składu, a Reksio, najnormalniej w świecie, podpierniczył na taczce 3 worki cementu. Kocham ten kraj xD

#heheszki #bajki
    pokaż całość

odpowiedzi (63)

Jakiś typowy Mirek z piwnicy kupował pasztet i zrobił taki fort dla swojego zakupu. Podejrzewam że był jednym z magów tworzących magiczną barierę w gothicu XD #gownowpis

odpowiedzi (33)