Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jeśli na widok MAC 10, (albo 11 jak jesteś delikatnym chłopcem) nie robisz się mokry, to sprawdź chromosomy, bo może jesteś kobietą.

odpowiedzi (53)

#heheszki #humorobrazkowy

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (15)

Przelom lat 80/90. Przeprowadzilem sie z rodzicami ze wsi do Gdanska wielkiego miasta. Jako nastolatek mialem okres buntu, wiec punkowalem ostro. Dzielnica to Stogi. W pierwszych dniach pobytu wychodzilem na ulice w rumunach z jedna czerwona sznurowka, druga biala, w koszulce sex pistols, czerwonych spodniach z dziurami i oklapnietym irokezem na lbie.
    Pojecia nie mialem o animozjach subkultur, w koncu bylem ze wsi. Po czasie okazalo sie, ze Stogi, to dzielnica skinheadow. Wtedy mialem na to wyjebane i wsiadalem do tramwaju, gdzie jechalo ich dwudziestu wpierdolic punkom na sasiedniej dzielnicy (Przerobka), lazilem ulicami mijajac sie z grupami lysych pal w zielonych szwedach i wypucowanych glanach z bialymi sznurowami. Dopiero potem dowiedzialem sie, ze nikt mnie nie tknal, bo zachodzili w glowe kogo ja kurwa znam w miescie, zeby po Stogach punkowac. Po czasie skini mowili mi "czesc" i stalem sie naturalnym zjawiskiem, choc pojedynczym, bo jedyny punk na dzielni :-) pokaż całość

odpowiedzi (29)