Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mireczki, dziesięć plusów i krzyczę: "Usuń konto" :)

  odpowiedzi (54)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Na kilkanaście dni przed studniówką woła mnie babka od informatyki i mówi, że jest sobie taka dziewczyna z młodszej klasy, która bardzo by chciała pójść ale nie ma z kim. I może było by dobrze, żebym ją zaprosił. Ja, już wtedy stuleja motzno, pokiwałem głową po czym sobie poszedłem. Oczywiście bałem się jej zaprosić, no bo jak to tak podejść do obcej dziewczyny i zaprosić ją na studniówkę xD A nóż jej się nie spodobam i narobię sobie wstydu?

  Dopiero teraz tak siedzę, myślę, i nagle mnie oświeciło, że one to zapewne ukartowały i ta dziewczyna nie chciała tak po prostu pójść na studniówkę tylko chciała pójść ZE MNĄ. Zwłaszcza, że wcześniej dawała sygnały, że jej się podobam.

  pokaż spoiler studniówkę miałem w 2003 roku


  #przegryw #tfwnogf #studniowka #licbaza

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  pokaż całość

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  SPROSTOWANIE ORAZ PRZEPROSINY

  "Villa Carpatia" z Żołynia koło Łańcuta

  https://www.wykop.pl/link/4124927/sprostowanie-oraz-przeprosiny/

  Wybaczcie, że robię jeszcze jeden wpis na ten temat, ale okazuje się, że sprawa zatoczyła zbyt szerokie kręgi i w wyniku niedopatrzenia dotknęła i skrzywdziła niewinnych ludzi. Rzecz dotyczy pensjonatu "Villa Carpatia" z Żołynia koło Łańcuta, który w wyniku podjętej przez Nas akcji wymierzonej w "Willę Karpatia" z Murzasichle zaczął otrzymywać negatywne oceny, komentarze i e-maile. Bardzo gorąco Was proszę, przed zaangażowaniem się w konkretną sprawę, o każdorazowe dogłębne zapoznanie się z realizowaną w danym momencie akcją. Niech przykład "Villa Carpatia" z Żołynia koło Łańcuta będzie dla Nas przestrogą, że nieprzemyślane działania mogą wyrządzić niezamierzoną krzywdę niewinnym ludziom. Mam nadzieję, że w przyszłości tego rodzaju błędy Nam się już nie przydarzą. Zwracam się również z apelem o zaprzestanie wystawiania negatywnych ocen oraz pisania negatywnych komentarzy oraz e-maili do "Villa Carpatia" z Żołyni koło Łańcuta.

  @Villa-Carpatia-Zolynia
  W związku z napływającymi do mnie wiadomościami od użytkowników portalu Wykop.pl pozwalam sobie na wyrażenie głębokiego smutku z zaistniałej sytuacji. Gorąco Państwa przepraszam za przykre i nieplanowane działania, które uderzyły w Państwa dobre imię.

  Wykopowicze, być może jesteśmy w stanie zorganizować jakiś pozytywny #wykopefekt dla "Villa Carpatia" z Żołynia koło Łańcuta?

  ----------------------------

  @Villa-Carpatia-Zolynia
  Wypowiadam się w imieniu ośrodka wczasów zdrowotnych Villa Carpatia w Żołyni koło Łańcuta. Do tej pory cieszyliśmy się zadowoleniem naszych klientów i dobrą opinią. Niestety w ostatnich dniach zaczęliśmy otrzymywać negatywne oceny, telefony oraz e-maile w związku z sytuacją zaistniałą w Willi Karpatia w Zakopanem. Dla nas oczywiste jest, że to pomyłka, jednak te opinie na pewno negatywnie przełożą się na odbiór naszego ośrodka w mediach. Dlatego prosimy aby przed wystawieniem opinii w internecie sprawdzili Państwo, czy wystawiacie ją właściwemu ośrodkowi.


  https://www.wykop.pl/link/4103901/wprost-afera-willa-karpatia-pograzy-pensjonat-wypowiedzenie-wojny-wykopowi/

  https://www.wykop.pl/wpis/29497037/pojawil-sie-bardzo-istotny-komunikat-w-sprawie-wil/

  #wypokszwadron #willakarpatia #afera #wykopefekt #wykopszwadron #wykop #oswiadczenie

  ----------------------------

  W związku z dochodzącymi do mnie apelami o nagłośnienie sprawy oraz zawołanie do znaleziska przez mirkolistę czynię to poniżej. Jeżeli nie chcesz być wołany/wołana należy wejść w mirkolistę i się z niej wypisać. Aczkolwiek wszystkich gorąco zachęcam jednak do zapisywania się na listę. Wołania z tej listy pojawiać się będą nieregularnie i w niektórych sytuacjach mogą zdarzać się dość często. Ta konkretna mirkolista dotyczy #wypokszwadron i łączy ludzi przedsiębiorczych, zaangażowanych i chcących dokonywać zmian.

  https://mirkolisty.pvu.pl/list/CA7u20MURQjeNPK8
  pokaż całość

  odpowiedzi (59)