Wpis z mikrobloga

@Andreth: Kurna, fetyszyści. Niech idioci zburzą też w Warszawie most Śląsko-Dąbrowski i Gdański a w Krakowie Kombinat (wstrętna Huta Lenina przecież).
@Andreth: chora demagogia i populizm przez każdego z tej partii przemawia, przecież sami zachowują się jak socjaliści, a chcą burzyć relikt właśnie socjalizmu. Czy nie widzą w tym sprzeczności...
Taka wypowiedź pasowała by raczej do prezes instytutu niepamięci narodowej. Polecam przeczytać całą wypowiedź, gdzie pan prezes "IPN" twierdzi, że nie interesuje go wartość architektoniczna budynku i jego międzynarodowa, pozytywna rozpoznawalność.
Jakoś burzenie obiektów epok przeszłych kłóci mi się z "pamięcią narodową"
@Andreth po #!$%@? tag #bekazprawakow ? Dlaczego Pisowi przypisujecie prawa stronę ? bo z tego co mi się wydaje to chyba tylko dlatego że kilku polityków zamiast "dzień dobry" powie "szczęść Boże" program który reprezentują(500+, zakaz handlu, mieszkanie+) to bardziej pod lewicę podchodzi niż prawicę. Jeśli PiS jest prawicowy to kim są wolnościowcy ? Megaprawili? Lewicowy program nie działa. PiS dał temu świetny przykład. Robią dokładnie taka sama politykę jak na zachodzie.
@Taki_Sobie: Słonko, nie rozmawiamy o moim "zdaniu" (ponadto występuję w liczbie pojedynczej), tylko o samoidentyfikacji PiS jako prawicy (obajwiającej się m. in. wymyślaniem przeciwnikom od 'lewactwa'). I nie wiem po co ci odpisuję bo brak ci i elementarnej logiki wypowiedzi, i elementarnej kultury dyskusji.

A etykietki 'lewica' i 'prawica' są archaiczne do śmieszności, a dyskusje na ich temat jałowe.
@Andreth haha napisałeś kilka "mądrych" słów ale wprost nie potrafisz odpowiedzieć. Dobra skoro wiesz że mam rację i nie potrafisz odpowiedzieć to już nie będę Cię naciskał