Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #gownowpis #pojebanaakcja
  Zauważyliście? Jak wydmuchujemy powietrze ustami i robimy "fuuuu" leci zimne a jak robimy "haaaaa" leci ciepłe.

  odpowiedzi (31)

 • avatar

  Cześć Wam! Mój tata od roku dłubie sobie w drewnie. Wyrzeźbił parę sów i wilków. Amatorka totalna, ale moim skromnym zdaniem ma talent. Namówiłem go, żeby wyrzeźbił naszego bohatera memów o Polakach - Nosacza. Wyszło mu to całkiem fajnie. Rzeźba powstała przy użyciu piły spalinowej Stihl (taka zwykła do Cięcia drewna na opał), kątówki i dłutek z Castoramy. Nie ukrywam, że celem powstania rzeźby była jej sprzedaż, w ogrodzie mamy już wystarczająco rzeźb. Wierzę, że na Nosacza znajdzie się chętny szybciej niż na jakiegoś wilka czy sowę. Nosacz mi kojarzy się już tylko z memami, co przechodzę obok niego to wywołuje uśmiech na mojej twarzy bo przypomina mi się jakiś mem, czy śmieszny tekst. Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Jeżeli jesteś #programista15k ( ͡° ͜ʖ ͡°) i lubisz #memy #heheszki #humorobrazkowy to zapraszam do licytacji na allegro od 1zł:

  http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7305309244 (w aukcji zobaczysz więcej zdjęć, dane techniczne).

  Doceńcie talent (jeśli nie talent to pracę, spędził nad nim kilkadziesiąt godzin) taty i dajcie + żeby jak najwięcej osób zobaczyło post.

  Zysk ze sprzedaży zostanie zainwestowany w bardziej profesjonalne narzędzia do rzeźbienia (porządne dłuta, może piła carvingowa).
  ___
  Na wykopie jestem od dawna, ale założyłem nowe konto, które przekaże tacie. Za moją namową zaczął przeglądać wykop i czasami trafi na interesujący artykuł ;) Jeszcze nie mirkuje, ale kto wie...

  #nosaczsundajski #nosacz
  Zdjęcie:
  pokaż całość

  odpowiedzi (47)

 • avatar

  Ja tylko chce napisać że ludzie z głównej nie czytają newsów - wczoraj miałem ranking 1065, wiec pomyślałem że wbije bordo. Wszedłem więc na polishexpress, znalazłem pierwszy lepszy artykuł o pobiciu i dodałem na wykop zmieniając w tytule "napastnik" na "imigrant". Główna, 700 wykopów, a ja mam bordo xD

  https://www.wykop.pl/link/4277535/brytyjczyk-wybil-zeby-imigrantowi-ktory-okladal-piesciami-kobiete-na-ulicy/

  #glownacontent #neuropa #heheszki #trolling
  pokaż całość

  odpowiedzi (158)