Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ide na kolację z tindera z jednym z wykopków. Dajcie proszę 2137 plusów na odwagę (。◕‿‿◕。)
    #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #atencyjnyrozowypasek

odpowiedzi (96)

Tak sobie myślałem, że ten ból dupy katoli o film Kler mógłby tylko przebić film o JP2 ukrywającym pedofili, tuszującym wszelkie afery w Watykanie i który za kulisami ma w dupie Polskę i tylko dba o dobry PR. Niech ktoś xD
    #bekazkatoli

odpowiedzi (18)

Kupujesz telefon za 3000zł? i fajnie
    Wolisz xiaomi za 500? też fajnie
    chodzisz do kościoła? no spoko
    Nie wierzysz w Boga? no też spoko
    Popierasz lgbtqwerty? a popieraj
    Jesteś bardzo na prawo? bądź
    Jesteś za niedzielą bez zakupów? ok
    Nie chcesz żeby Ci narzucali coś odgórnie? ok
    tagujesz na nocnej? no i spoko
    nie tagujesz na nocne? spoko, czemu nie

Każdy jest inny. Słowem kluczem jest empatia . To, że Ty masz takie a nie inne postrzeganie świata, nie znaczy, że jest ono w 100% właściwe, zawsze warto wyobrazić sobie tą drugą stronę, człowiek który się zamyka wyłącznie na swoje poglądy nie rozwija się.Bycie radykałem jest proste, życie w swojej małej bańce wydaje się wygodne ale na dłuższą metę można się udusić w niej. Warto wysłuchać drugiej strony, merytorycznej dyskusji, argumentów. Nawet jeśli się nie dogadacie to może to rzucić nowe światło na Twój punkt widzenia.

pokaż spoiler a po chuj ja to piszę, i tak na nocnej to utonie w szambie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przemyslenia #przemysleniazdupy #xiaomi #samsung #iphone #religia #lgbt #korwin #tagujenanocnej #tagujetogowno #nocnerozkminy #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (31)