Gorące dyskusje ostatnie 12h

Opowiem wam jeden z lepszych przypadków #logikarozowychpaskow jaki mnie spotkał.
    Już po ślubie pracowałem jakiś czas w delegacji w #szczecin. A że nie samą pracą człowiek żyje to wieczorami czasem wychodziło się do klubu na piwko ze znajomymi. I tak się kiedyś złożyło, że na jednym takim wyjściu były też jakieś koleżanki jednego znajomego i koleżanki tych koleżanek. No i koło jednej z nich siedziałem ja. I nawet spoko, bo dziewczyna wydawała się ogarnięta i spoko się gadało, do czasu gdy nie zobaczyła że mam obrączkę. Wtedy zaczęła się mała inba. Stwierdziła, że jestem chujem i kilka innych epitetów. Ja zdziwiony się pytam czemu, a ona na to coś w stylu:
    - "Bo ty ze mną flirtujesz, i na pewno chodzisz do klubów podrywać panienki i zdradzać żonę!"
    Serio do dziś nie wiem co takiego zrobiłem, że przy zwykłej rozmowie laska stwierdziła, że z nią flirtowałem, ale dobra, Trochę sobie poplumkała i poszła sfochana siedzieć na drugi koniec stołu koło mojego kumpa Andrzeja (wiem, że masz tu konto ;>)
    Jako że Andrzej nie miał obrączki to bawili się nieźle cały wieczór. Tj. tańczyli ze sobą + w przerwach miło rozmawiali sobie przy piwku.
    No i bawili się na tyle nieźle, że odprowadził ją do domu. Tam Andrzej dostał całusa na pożegnanie, a gdy zapytał czy wymienią się numerami ta odpowiedziała:

pokaż spoiler - Sorki, ale nie, bo mam chłopaka...

#heheszki #truestory #bekazrozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (81)

Czy wiesz że chyba najbardziej nagłośniony przypadek utknięcia w jaskini to 26-letni John Jones, który po nieudanej próbie wciśnięcia się w otwór niewiele większy od kartki a3 utknął na 28 długich godzin a następnie zmarł w totalnej ciemności.
    Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym i innych wypadkach pod ziemią i zobaczyć najciaśniejszy film jaki nakręciłem to zapraszam do znaleziska:
    https://www.wykop.pl/link/4551475/najbardziej-klaustrofobiczny-film-na-youtube/

Jeżeli podoba ci się podziemna tematyka to zapraszam do obserwowania mojego autorskiego taga: #penetrujedziury

#ciekawostki #zainteresowania #hobby
    pokaż całość

odpowiedzi (113)

Co ta moja EX, to ja nawet nie wiem. Dalsza część w komentarzu #logikarozowychpaskow #rozowepaski #fucklogic

odpowiedzi (114)