Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #problemypierwszegoswiata #awafrycegloduja

Jestem z dziewczyna prawie rok. Ostatnio dowiedzialem sie, ze w pierwszym i drugim miesiacu spotkala sie pare razy z bylym, ale uznala ze nie warto o tym wspominac. Co wiecej, zapomniala wspomniec, ze w pracy jej ulubionymi kolegami sa dwaj panowie, ktorzy do niej startowali swego czasu i z ktorymi lubi imprezowac - rzadko bo rzadko, ale jednak. Pierwsza sytuacja choc mnie ruszyla to jest do przelkniecia, jednak ta druga juz mnie troche martwi. Oczywiscie wiem, ze warto rozmawiac z druga polowa, ale dowiedzialem sie tylko, ze jestem zazdrosny i powinienem sie udac do specjalisty a koledzy na chlopakow sie nie nadaja. Jednak ciagle slysze, ze Marek to, Adam tamto, ten mi wyslal zdjecie, tamten chce kupic moj uzywany czajnik i w ogole w kolko ci koledzy a o kolezankach malo co. Na zdjeciach z imprez firmowych albo jeden, albo drugi, na zmiane, przy niej. Jakby tego jeszcze bylo malo, jej super przyjaciel z ktorym sie spotyka raz na miesiac, pomimo tego, ze wygladal mi na geja, tez okazal sie byc jednym z adoratorow, ktorym byla zachwycona, ale chlopak deczko sie nie skapnal kiedy byl na to czas.

Co wiecej - dowiedzialem sie tego wszystkiego przypadkiem, bo jej kolezanka ma bardzo dlugi jezor. tak to bym zyl w nieswiadomosci.

I teraz pytanie - czy ja faktycznie jestem chory i zazdrosny, ze wszedzie wesze podstep, czy ona jednak zachowala/zachowuje lekko nie w porzadku? ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak się nie dogadacie w tej kwestii to się rozstańcie. W innym wypadku sądzę, że Ciebie będzie zabijać zazdrość, a ona będzie czuła się ograniczana, tym samym razem będziecie niezadowoleni z siebie. Chyba, że umiesz przejść ponad tym, a jej samej ufasz i jest warta tej ufności. Różne są podejścia, jedni mają sztywne podejście do związku inni nie, ważne żeby się dobrać i rozumieć wzajemnie. Sami powinniście tę sprawę rozwiązać,
masz 9/10 to cierp


@Nova24: haha następny wykopowy yntelygent, skąd wy te #!$%@? mądrości czerpiecie to ja nie wiem... co z tego, że 9/10? Jak laska jest pusta to uroda nie ma żadnego znaczenia, a jak laska ma poukładane w głowie to nie będzie #!$%@?ć takiej popeliny choćby była 20/10
@konOpusDei obojętnie czy jest pusta czy nie xd jak jest 9/10 to będzie miała adoratorów w #!$%@?. Nikt jej może za żonę nie weźmie, ale z łóżka nikt by nie wygodnił. A jak rośnie na jej widok to wiadomo, że człowiek się inaczej zachowuje i chce poderwać.