Wpis z mikrobloga

Przed wyborami parlamentarnymi w 2005 Macierewicz razem z Olszewskim i Janowskim (tak, tym Gabrielem) założył gównopartię 'Ruch patriotyczny'. W wyborach zdobył oszałamiający wynik 1,05%. Pamiętam, jak naiwnie wtedy myślałem, że po takiej porażce pan Antoni z polskiej polityki zniknie na zawsze.
Niestety po wyborach Jaro mianował Antka Wiceministrem Obrony Narodowej- ciekawostka: po objęciu teki wiceministra Antek był podwładnym Radka Sikorskiego, który był wtedy ministrem MONu. Nie trzeba było długo czekać na inby ze strony Antka: posłużył się pewnym skrótem myślowym kiedy powiedział, że większość byłych ministrów RP to byli agenci sowieckich służb specjalnych. Niewiele później został likwidatorem WSI...
Mam nadzieję, że jesteśmy właśnie świadkami początku szybkiego końca kariery politycznej pana Antka. W tym roku pan Antek kończy 70 lat i to jest bardzo dobra okazja, żeby to był jego ostatni rok w polskiej polityce. Dla dobra nas wszystkich. Amen
#polityka #bekazpisu #macierewicz #neuropa #4konserwy
Pobierz LeifEriksson - Przed wyborami parlamentarnymi w 2005 Macierewicz razem z Olszewskim i...
źródło: comment_YQ8tV9smfp9mGkZ7lNaXtOExQBRjTbtH.jpg
  • 11
@Variv:Mam nadzieję, że to jest jednak cios, po którym Antek już się nie pozbiera. Pytanie jak zachowa się w tej rozgrywce Tadeusz z Torunia. Wiele zależy od tego, czy będzie chciał trzymać stronę Antka jeżeli ten zacznie odwalać jakieś srogie inby w drużynie dobrej zmiany. Należy pamiętać, że zdymisjonowana wiceprezesa PiS, drugą osobę (przynajmniej na papierze) po Jarku a więc nie byle kogo.
@katuluu: A co tu jest tak? Rzucanie oskarżeń bez dowodów to był znak rozpoznawczy PiS za tamtych czasów. Kiedy wiceminister obrony rzuca takimi oskarżeniami w stosunku do swoich poprzedników to jest to skandal. Jedynie co miał w tym temacie później do powiedzenia to, że to był tak skrót myślowy. W tym i w obietnicach bez pokrycia Antek nie miał nigdy konkurencji.
@LeifEriksson wruci czy niewruci? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ale serio, wy już nie macie lepszych rzeczy do roboty. Macierewicz to nie jest gość rozdajacy karty moim zdaniem. Nie jest bez znaczenia, ale też nie jest najważniejszy. A że wykopał WSI to mu się chwali. Tylko jeszcze roboty nie skończył niestety