Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  PILNE: Alexis Sanchez oblał testy medyczne przed transferem do Manchesteru United! Chodzi o poważne schorzenie kręgosłupa. Alexis narzeka na nieustający ból pleców spowodowany dźwiganiem na nich przez ostatnie lata całego Arsenalu.

  #united #arsenal #transfery #heheszki #pilkanozna

  odpowiedzi (6)

 • avatar

  SPROSTOWANIE ORAZ PRZEPROSINY

  "Villa Carpatia" z Żołynia koło Łańcuta

  https://www.wykop.pl/link/4124927/sprostowanie-oraz-przeprosiny/

  Wybaczcie, że robię jeszcze jeden wpis na ten temat, ale okazuje się, że sprawa zatoczyła zbyt szerokie kręgi i w wyniku niedopatrzenia dotknęła i skrzywdziła niewinnych ludzi. Rzecz dotyczy pensjonatu "Villa Carpatia" z Żołynia koło Łańcuta, który w wyniku podjętej przez Nas akcji wymierzonej w "Willę Karpatia" z Murzasichle zaczął otrzymywać negatywne oceny, komentarze i e-maile. Bardzo gorąco Was proszę, przed zaangażowaniem się w konkretną sprawę, o każdorazowe dogłębne zapoznanie się z realizowaną w danym momencie akcją. Niech przykład "Villa Carpatia" z Żołynia koło Łańcuta będzie dla Nas przestrogą, że nieprzemyślane działania mogą wyrządzić niezamierzoną krzywdę niewinnym ludziom. Mam nadzieję, że w przyszłości tego rodzaju błędy Nam się już nie przydarzą. Zwracam się również z apelem o zaprzestanie wystawiania negatywnych ocen oraz pisania negatywnych komentarzy oraz e-maili do "Villa Carpatia" z Żołyni koło Łańcuta.

  @Villa-Carpatia-Zolynia
  W związku z napływającymi do mnie wiadomościami od użytkowników portalu Wykop.pl pozwalam sobie na wyrażenie głębokiego smutku z zaistniałej sytuacji. Gorąco Państwa przepraszam za przykre i nieplanowane działania, które uderzyły w Państwa dobre imię.

  Wykopowicze, być może jesteśmy w stanie zorganizować jakiś pozytywny #wykopefekt dla "Villa Carpatia" z Żołynia koło Łańcuta?

  ----------------------------

  @Villa-Carpatia-Zolynia
  Wypowiadam się w imieniu ośrodka wczasów zdrowotnych Villa Carpatia w Żołyni koło Łańcuta. Do tej pory cieszyliśmy się zadowoleniem naszych klientów i dobrą opinią. Niestety w ostatnich dniach zaczęliśmy otrzymywać negatywne oceny, telefony oraz e-maile w związku z sytuacją zaistniałą w Willi Karpatia w Zakopanem. Dla nas oczywiste jest, że to pomyłka, jednak te opinie na pewno negatywnie przełożą się na odbiór naszego ośrodka w mediach. Dlatego prosimy aby przed wystawieniem opinii w internecie sprawdzili Państwo, czy wystawiacie ją właściwemu ośrodkowi.


  https://www.wykop.pl/link/4103901/wprost-afera-willa-karpatia-pograzy-pensjonat-wypowiedzenie-wojny-wykopowi/

  https://www.wykop.pl/wpis/29497037/pojawil-sie-bardzo-istotny-komunikat-w-sprawie-wil/

  #wypokszwadron #willakarpatia #afera #wykopefekt #wykopszwadron #wykop #oswiadczenie

  ----------------------------

  W związku z dochodzącymi do mnie apelami o nagłośnienie sprawy oraz zawołanie do znaleziska przez mirkolistę czynię to poniżej. Jeżeli nie chcesz być wołany/wołana należy wejść w mirkolistę i się z niej wypisać. Aczkolwiek wszystkich gorąco zachęcam jednak do zapisywania się na listę. Wołania z tej listy pojawiać się będą nieregularnie i w niektórych sytuacjach mogą zdarzać się dość często. Ta konkretna mirkolista dotyczy #wypokszwadron i łączy ludzi przedsiębiorczych, zaangażowanych i chcących dokonywać zmian.

  https://mirkolisty.pvu.pl/list/CA7u20MURQjeNPK8
  pokaż całość

  odpowiedzi (59)

 • avatar

  Tak wyglądało życie przed szczepionkami.

  W piątek zmarla Marie, miała niecałe 15 lat. W sobotę zmarły Anna i Ellen, miały odpowiednio niecałe 6 lat i 2 lata. W poniedziałek zmarła Klara, miała 4 lata. We wtorek zmarł Holger, miał 12 lat.

  Wszyscy zachorowali na błonicę.

  #szczepienia #nauka #ciekawostki #kalkazreddita #zajebanezreddita pokaż całość

  odpowiedzi (32)