Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (30)

 • avatar

  Jestem najlepszym towarzyszem do jeżdżenia w przedziale. Chciałam zjeść suchą bułkę ale pan obok zasnął a ja nie lubię głośno szeleścić wiec zjem jak wstanie. Zawsze siadam na swoje miejsce (wyjątek wczoraj w bezprzedzialowym ale z nikim nie siedziałam). Zajmuję mało miejsca, sama sobie ściągam i ustawiam walizkę, jak ktoś z współpasażerów zostawia torbę idąc do toalety to jej pilnuję. Chcesz zamknąć okno? Pewnie. Chcesz otworzyć? Nie ma sprawy.
  Podróżujcie ze mną a nic wam się nie stanie.
  #oswiadczeniezdupy #heheszki #truestory #coolstory #pociagi #intercity #oswiadczenie #takaprawda
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)

 • avatar

  Dzień dobry, Wykopowicze! (ʘ‿ʘ)

  Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych zmian, które w kolejnych tygodniach będziemy systematycznie wdrażać. Wiele z tych propozycji Was ucieszy, niektóre może trochę mniej - jakoś będziemy musieli z tym żyć ( ಠ_ಠ) Każda z tych zmian jest jednak niezbędna i każdą postaramy się odpowiednio uargumentować.

  A teraz do rzeczy. Ten tydzień rozpoczynamy od kilku zmian w obsługiwanych formatach. Poprawiliśmy dodawanie treści z gfycat.com oraz dailymotion.com. Dołożyliśmy takie serwisy jak streamable.com, coub.com, soundcloud.com, twitch.tv oraz rozbudowaliśmy ramkę instagram.com na Mikroblogu (grafika poniżej).

  Na prośbę Wykopowiczów @Adrian77 oraz @smieszko_drugi_lambert dołożymy też możliwość dodawania komentarzy pod wpisem do ulubionych - ta zmiana pojawi się jeszcze dzisiaj.

  pokaż spoiler Z rzeczy, które Was nie zainteresują: cały czas trwają przygotowania do dużej aktualizacji kodu, która zaplanowana jest na przełomie marca i kwietnia. Jeśli pamiętacie, pierwsza ważna aktualizacja miała miejsce w październiku - ta obecna będzie większa, ważniejsza i pozwoli nam śmielej wdrażać zmiany na serwis.


  My wracamy do pracy, a Wam życzymy udanego popołudnia! (ʘ‿ʘ)

  #wykopchangelog #wykop #wykopblog
  pokaż całość

  odpowiedzi (166)