Wpis z mikrobloga

Jako że negatywna energia wokół #willakarpatia jest już over 9000, to ja chciałam Wam z kolei polecić bardzo prawilny nocleg w #zakopane, w którym byliśmy z niebieskim jakiś czas temu.

U Wójciakow - dom na Olczy - znaleziony przez Airbnb (profilem zarządza córka właścicieli). Nocleg coś koło 40 - 50zl za dobę za osobę. Na wejściu przywitała nas kwaśnica i bardzo przyjemna pani gospodarz. Wystrój piękny - pokoje były śliczne, w typowo góralskim stylu. Dobry dojazd do centrum (busy za 3zł), obok sklep, państwo gospodarze przemili i ciekawi (jak przyjechałam z węgierskim niebieskim, to pytali się go dużo o Węgry, jak mu się podoba w Polsce itd). Z kuchni można było śmiało korzystać, codziennie byliśmy częstowani kawą i ciastem, a jak pare tygodni temu zbiegiem okoliczności wylądowaliśmy w Zakopanym bez noclegu i w ciemnej dupie, to pani gospodarz po telefonie awaryjnym załatwiła nam nocleg u sąsiadki (chociaż ta zwykle na 1 noc nie przyjmuje).

Bardzo rodzinnie, przyjemnie - powiedzieliśmy sobie z niebieskim, ze jak wrócimy do Zakopanego, to na pewno tam. Polecam, Snuffkin.

Nie #januszebiznesu #podroze #podrozujzwykopem #gory
S.....n - Jako że negatywna energia wokół #willakarpatia jest już over 9000, to ja ch...

źródło: comment_JlCCNDchuhMZ51hlZR0ZsuznEt1yN2KH.jpg

Pobierz
  • 25