•  

  Halko, uwaga #simracing owe świry, mam ważny komunikat:
  tl;dr

  pokaż spoiler Halko Racing organizuje wyścig dla wośp pod patronatem Ragnar Simulator oraz Porsche Polska - do wygranka cały dzień jazd prawdziwym porsche po torze i vouchery na Ragnar Simulator


  Po raz pierwszy w historii społeczność simracingowa wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ragnar Simulator oraz Porsche Polska zapraszają do wzięcia udziału każdego gracza w ogólnopolskim wyścigu online w ramach 26. Finału WOŚP!

  Wyścigi w samochodach Porsche to marzenie prawie każdego maniaka sportów motorowych. Nie wszyscy mogą sobie jednak na to pozwolić w rzeczywistości, ale od czego mamy świat wirtualny? Simracing, czyli wyścigi online, dają niemal nieograniczone możliwości. Z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i gromadzi rzesze nowych kierowców wirtualnych. Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy polska społeczność simracingowa zorganizuje zbiórkę w formie emocjonujących zawodów SIMRACING dla WOŚP 2018. Inicjator akcji Ragnar Simulator wraz z głównym partnerem Porsche Polska i grupą Halko Racing już w niedzielę 14 stycznia przeprowadzi wyścigi online w samochodach Porsche 911 GT3 Cup na torze Nürburgring GP na platormie Asseto Corsa w wersji PC. To wydarzenie dla osób, które mają benzynę we krwi, czują ducha rywalizacji i chciałyby powalczyć o fantastyczne nagrody. W polskim simracingu czegoś takiego jeszcze nie było!

  Na zwycięzce czeka bowiem jednodniowe szkolenie torowe z serii Porsche On Track w maju br. na torze Silesia Ring wraz z noclegiem poprzedzającym dzień jazd. Pod okiem doświadczonych instruktorów będzie on miał możliwość wyszaleć się większością nowych modeli z gamy Porsche i poczuć na żywo fenomen tych aut. Ponadto kierowcy, którzy staną na podium otrzymają pucharyi vouchery na trening na profesjonalnym symulatorze wyścigowym Ragnar Simulator. Ale to nie wszystko! Dodatkowe pięć voucherów Ragnar zostanie rozlosowanych wśród wszystkich uczestników prekwalifkacji SIMRACING dla WOŚP 2018. Wygrać może więc każdy: profesjonaliści i nowicjusze! Udział w evencie jest bezpłatny i może wystartować dosłownie każdy bez względu na doświadczenie i umiejętności. Natomiast, aby powalczyć o nagrody i zakwalifkować się do fnału należy spełnić tylko jeden warunek: wpłacić na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy symboliczne wpisowe w wysokości 5 zł. Zachęcamy was jednak bardzo gorąco do wsparcia orkiestry wyższymi kwotami, ponieważ jak co roku cel fundacji Jurka Owsiaka jest bardzo szczytny – pomoc dzieciakom i najbardziej potrzebującym. Pokażmy jaka siła i dobre serca drzemią w społeczności simracingowej w Polsce! Wrzutkę do tradycyjnej skarbonki zamieńmy na wpłatę do eSkarbonki WOŚP.

  Czy zainteresowaliście się przełomowym wydarzeniem w polskim simracingu i chcielibyście już ruszać z paddocku? Spieszymy ze szczegółami wydarzenia. Prekwalifkacje do głównych zawodów rozpoczęły się w środę 10 stycznia o godz. 9:00 i potrwają do soboty 13 stycznia do godz. 23:00. Następnie 32 najszybszych kierowców weźmie udział w dwóch 30 minutowych wyścigach, które odbędą się w niedzielę 14 stycznia o godz. 15:00, czyli w dniu 26. Finału WOŚP. Niespodziankę w evencie będzie stanowić gościnny udział kierowcy wyścigowego z realnych torów. Sami jesteśmy ciekawi jak wypadnie na tle simracingowych konkurentów.

  Finałowe wyścigi SIMRACING dla WOŚP 2018 będą mogli zobaczyć wszyscy internauci: transmisja na żywo na YouTube na kanale Ragnar Simulator rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa około dwóch godzin. W tym samym czasie na fanpage Ragnar Simulator będzie prowadzona transmisja live z Sim Center Częstochowa, gdzie jeden z uczestników będzie ścigać się na ruchomym symulatorze.

  Serdecznie zapraszamy do udziału całą społeczność simracingową z Polski, ale też graczy, którzy do tej pory nie mieli okazji ścigać się online. Szczegółowe informacje na temat możliwości przystąpienia do wyścigów, harmonogramów, regulaminu oraz form dokonania płatnościwpisowego na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdziecie pod tym linkiem:

  http://halkoracing.pl/simracingdlawosp

  Do zobaczenia na wirtualnym Nürburgring GP! Odpalajcie silniki Porsche 911 GT3 Cup i kręćcie jak najszybsze okrążenia. Siema!

  Organizatorem wydarzenia SIMRACING dla WOŚP 2018 jest Ragnar Simulator. Głównym partnerem akcji jest Porsche Polska. Nad prawidłowym przebiegiem wyścigów w duchu fair play czuwa grupa Halko Racing. Mikrofon komentatora podczas transmisji należy do NiTjSefni.
  Film promocyjny zrealizował Kuba Pfantz.

  Szczegóły eventu Porsche On Track na torze Silesia Ring:
  http://porsche.pl/motorsport-i-imprezy/porsche-driving-experience-2017

  Link do transmisji LIVE wyścigów:
  https://www.youtube.com/ragnarsimulator
  Link do transmisji LIVE z Sim Center Częstochowa:
  https://www.facebook.com/RagnarSimulator/
  Więcej informacji o Ragnar Simulator:

  #wosp #assettocorsa #simracing #acleague #rfactor2 #rfactor #iracing #siepomaga

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Te starsze pokolenia 30+ są tak przesiąknięte socjalizmem, że nic z nich nie będzie.
  Krótka historia - przeprowadziłem się z różowym i dzieckiem do nowego mieszkania. Lokal świetny super okolica tyle że od ulicy, a ulica ruchliwa i niedaleko szpitala. W dzień karetki nam nie przeszkadzają ale w nocy to ostra przesada. Ruchu prawie nie ma a ci debile nawalają sygnałem na 100%. A nasz synek ma problemy ze snem i potem go trzeba od nowa usypiać.
  Pochodziłem po sąsiadach (same stare Januszem i Grażyny) i tłumaczę jak rozsądnym ludziom: zorganizujemy się, idźmy do kierownictwa szpitala i powiedzmy że tak dalej być nie może. Niech jeżdżą naokoło albo bez dźwięku.
  Jaki odzew? Najczęstsze trzy:
  1.Panie, my tu mieszkamy od zawsze i oni od sprzed wojny tak jeżdżą to się można przyzwyczaić.
  2.Panie nic to nie da po co czas tracić?
  3.A gdyby w tej kartce jechała Wasza babcia?
  I głusi na wszelkie argumenty. Nie ma żadnej dyskusji. Karetki budzą wszystkich co noc to widać tak musi być. Mądrzejsi od nas to widać wymyślili.
  I potem się dziwią że młodzi wyjeżdżają z tego obsranego gównem kraju pełnego mentalnych inwalidów.
  #oswiadczenie #zalesie #polaki #nosacze #janusze
  pokaż całość

  odpowiedzi (48)

 • avatar

  z okazji tego że moja karynka jak sie dzisiaj okazalo jest w ciąży (chyba ze mną) wrzucam #pokazrozowegopaska i #pokazmorde

  Ja prawie całe życie #przegryw stulej do kwadratu, 30 juz letni zakolarz karakan 169cm. Skończony ogólniak, całe życie tyrka na magazynach. Ona, 161cm 28 lat typowa karyna z blokowiska gdzieś w Kozich Pytkach. Skończona Wyższa Szkoła Kosmetologii w Białymstoku.

  Wychowam jak swoje. Przysięgam ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #stulejacontent #chwalesie #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  pokaż całość

  odpowiedzi (49)

 • avatar

  Plus jeśli kiedyś miałeś przyjemność jechać na tych skurwysynach ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gimbynieznajo #pkp #pociagiboners

  odpowiedzi (60)