Wpis z mikrobloga

@kubica941: Zapraszam do Bydgoszczy. Czasem sie zastanawiam czy to miasto w polsce xD


Aż tak dużo macie Ukraińców w Bydgoszczy? W Toruniu jest ich dosyć mało (a więc wychodzi na to, że nie województwo tylko Toruń to na tyle duża dziura zabita dechami, do której nawet Ukraińcy rzadko emigrują).
@kubica941 to samo krakowska, to samo bonarka, to samo bronowice, nawet kurła dzisiaj w serenadzie parę osób łazilo ale wśród nich też się Ukraińcy znaleźli, zachwyceni przepychem jaki tam zastali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kubica941: no i? co w tym złego? na całym swiecie w duzych miastach pełno zagranicznych studentów i nikomu to nie przeszkadza xD tylko w PL źle. U mnie na roku nawet nie mówią po angielsku tylko po chińsku/tajsku i? Nie żale się, że czuje sie jak w Pekinie xD
@Stoneroses: mi tam wszystko jedno, ale śmieszyło mnie jak starsza pani chciała się zapytać jak ma dojechać na pilotów i dopiero za 3 razem trafiła na osobę która jej wytłumaczyła po polsku
Sam studiuję na kierunku gdzie mamy obok english division gdzie 80% jest norwegów i mam wywalone że coś tam sobie bulgoczą pod nosem i chodzą po uczelni z tymi macami swoimi. Szkoda tylko że nie umieją się uczyć w