Wpis z mikrobloga

Zawołam mirków, ktorzy wypowiadali się o #ashwagandha tygodnie/miesiące temu.
1. Polecacie?
2. Jaką? Kilka osoób polecało z kfd czy coś z apteki?
3. Jak dawkowaliście?

Mam problem ze skupieniem się na jednej rzeczy i doprowadzeniem jej do końca, nawet teraz skopiowanie loginów robiłem na 3 przerwy wracają do jednej z 15 zakładek w przeglądarce, gdzie też przerywałem np. czytanie artykułu. Chyba potrzebuję na taki rozpęd, później jak wpadnę w wir zadowolenia z siebie to już pójdzie z górki.
Chciałbym się też nie budzić zmęczony, żywszy do działania. Biorę tylko witaminę D i magnez

@M4staBl4sta @gonzo91 @tomosano @MAD_MOTHERFUCKER @nobrainer @Kotel_ @bemo @Kasahara @walk_man @Poemat @theartoftrolling @jestemleniem @fido69 #prokrastynacja
  • 29
@LubieKiedy: Biore z kfd i widze efekty w postaci lepszej regeneracji i lepszego snu, jednak biore na wieczor razem z ZMA. Na badanich przed braniem mialem wysoko kortyzol, niebawem bede mial opcje sprawdzic jak dziala na to, po co ja biore czyli obnizenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem czy pomoze w Twojej kwestii ale paczka 20pln, szkoda nie sprobowac ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Poemat: akurat ja mam na tyle wiedzę, ze pewne rzeczy potrafię zweryfikować. On niestety nie oddziela human impact od szczurów czy in vitro, a nie in vivo. Później #!$%@? i dawkach x10 większych niż zalecanych na cokolwiek i wychodzących daleko poza skalę skuteczność/cena. No jestem ciekawy jak tam ludzie chodzą na 40-100 mg yohy hcl polecanej przez niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kasahara: Nie do końca.. wiele zależy od tego czym jest ekstrahent, w czym rozpuszcza się dana substancja czynna substancji czynnych, wiele substancji nie rozpuszcza się wodzie.

Nalewki lecznicze są sporządzane wg receptur autorów lub wg farmakopei różnych narodów, często stosunek surowca do rozpuszczalnika jest tak dobrana, aby uzyskać odpowiednią zawartość składników czynnych w dawce. Należy pamiętać, że nalewki są stosowane w małych dawkach dlatego, że nośnikiem ciał czynnych i ekstraktorem jest
@tomosano: tylko akurat ashwaganda nie powinna być poddana alkoholem, nie tyle nie powinna, co kliniczne testy zazwyczaj dotyczyły KSM-66, gdzie te metoda właśnie jest pozbawiona w patencie ekstrakcji alkoholowej. Z drugiej strony z mojej wiedzy, inne związki mogą być w takiej formie bardziej aktywne. W takiej formie bym bardziej stosował przed snem lub doraźnie. A zwykły tabletkowany ekstrakt rozłożyłbym dawkowanie w ciągu dnia.
@Kasahara: Ekstrakcja alkoholowa nie musi oznaczać, że w końcowym produkcie będzie występował alkohol. Ekstrakt który zaprezentowałem jest bezalkoholowy. Ekstrahentem może być także gliceryna.

Jeśli masz jakieś źródła to chętnie poczytam. Z tego co wiem nie jest to wcale takie oczywiste, a synergia wielu związków ma spory wpływ na biodostępność - tak jak chociażby warunki panujące w naszym żołądku, flora bakteryjna, itd.
Polecam z Olimpu chyba najlepsza cena do jakości. Nie mieszać z alko bo łeb boli już w trakcie picia. Regeneracja na plus. Myślenie na plus. Libido na plus. Jak będziesz brał tuż przed snem to pobudka na wielki minus. Kortyzol wybudza nas rano.