Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witam was serdecznie,

Chciałbym oddać któremuś z was nowe słuchawki Lenovo P950.
    Jest to moje trzecie rozdajo i dziś będę wymagał od was czegoś więcej niż plusa.
    Moja serdeczna znajoma, która posiada tutaj konto, tworzy niesamowite rzeczy.
    Prowadzi fantastyczny fanpejdz na instagramie i niedawno otworzyła się na świat, tworząc fanpejdz na facebooku.
    Jak wejdziecie na link i obczaicie co się tam znajduje, to zapragniecie mieć taki fajny kubek, lub też będziecie mogli taki kubek kupić swojej lubie, chłopakowi, mamie, tacie, wujkowi i cioci, babci albo dziadkowi.
    Spersonalizowany prezent dla kogoś na urodziny jak znalazł!
    Koleżanka ma talent artystyczny i rękoma działa cuda ( ͡º ͜ʖ͡º) Rysuje to co sobie zapragniecie na kubeczkach i nie tylko, malunki, rysunki, zdjecia, karykatury, portrety, wzory do tatuaży, czy loga waszych bejbondowych kapel!, wierzę, że jak ładnie poprosicie to narysuje też wam mape skarbów.

Nikt w pracy nie będzie miał takiego kubka jak wy, z waszym kotem lub psem!
    Dziewczyny nie będzięcie musiały się chwalić, że wasz kot jest dla was wszystkim i pokazywać zdjęcia na telefonie, wystarczy kubek!
    Mirki nie będziecie musieli kupować ałta za 250 tysięcy! Wystarczy jak kupicie fajny kubek z Mustangiem Shelby z 69 roku i codziennie będziecie pić z niego kawę i mówić, że macie mustanga wśród kubków!

Dlatego też, aby rozdajo miało swój koniec, aby któreś z was dostało nowe słuchawki licznik lajków na fanpejdzu musi osiągnąć minimum 500.
    Dodatkowo, jeżeli fanpejdz osiągnie (jeszcze nie wiem ile) lajków, wylosuje kolejną osobę, która wygra podkładke pod mysz QCK ze steelseries, tą małą.
    Aktualnie jest 100 lajków, 400 lajków to mało prawda?
    Możecie zawsze zalajkować i nie otrzymywać tych pięknych powiadomień.
    Losuje spośród plusujących (mając nadzieje, że nie jest oszukistą, jakoś to zweryfikuję), każdy plusuje, losowanie za 2 tygodnie.
    Wysyłka bliżej końca miesiąca po sesji.
    #rozdajo #facebook #diy #tworczoscnarzeczonej #tworczoscwlasnaaleniemoja #dajoniezupelniedarmo #zebrolajki
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

Nic dzisiaj ochydniejszego nie zobaczycie. Przepraszam.

#wellman

odpowiedzi (23)

• odpowiedzi (20)