Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dobra...
  Przyszła do mnie paczuszka z prezentem dla osoby której już w moim zyciu nie ma także robię smutne #rozdajo ( ͡° ʖ̯ ͡°) taguje tez #chinskiecuda

  Przedmiotem tego wspaniałego #rozdajo jest piżama jednoczęściowa Kigurumi Panterka taka jak na zdjeciu (ale bez Azjatki)

  Rozmiar XL wymiary dostępne na stronie : http://gewis-shop.pl/home/538-pizama-panterka-kigurumi.html#/rozmiar-xl

  Warto żeby była za luźna ;)

  Losowanie jutro 23.01.2018 o 21 udzial biorą wszyscy oprócz kont założonych po wpisie
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (105)

 • avatar

  pamiętam jak mnie taka szara myszka 6.5/10 zapraszała na studniówkę tak wyglądał ten dialog:

  Ona(R), Ja(J)

  (R) - Hej, może pójdziesz ze mną na studniówkę?
  (J) - Nie ( i w śmiech)
  (R) - Dlaczego?
  (J) - Bo mi się nie chce

  kurtyna.

  Ja pierdole co ja odpierdoliłem kurwa może faktycznie człowiek się rodzi po prostu zjebany

  aktualnie prawik 23 lata here - to jest moja kara, jezu jaki ja byłem zjebany

  #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  SPROSTOWANIE ORAZ PRZEPROSINY

  "Villa Carpatia" z Żołynia koło Łańcuta

  https://www.wykop.pl/link/4124927/sprostowanie-oraz-przeprosiny/

  Wybaczcie, że robię jeszcze jeden wpis na ten temat, ale okazuje się, że sprawa zatoczyła zbyt szerokie kręgi i w wyniku niedopatrzenia dotknęła i skrzywdziła niewinnych ludzi. Rzecz dotyczy pensjonatu "Villa Carpatia" z Żołynia koło Łańcuta, który w wyniku podjętej przez Nas akcji wymierzonej w "Willę Karpatia" z Murzasichle zaczął otrzymywać negatywne oceny, komentarze i e-maile. Bardzo gorąco Was proszę, przed zaangażowaniem się w konkretną sprawę, o każdorazowe dogłębne zapoznanie się z realizowaną w danym momencie akcją. Niech przykład "Villa Carpatia" z Żołynia koło Łańcuta będzie dla Nas przestrogą, że nieprzemyślane działania mogą wyrządzić niezamierzoną krzywdę niewinnym ludziom. Mam nadzieję, że w przyszłości tego rodzaju błędy Nam się już nie przydarzą. Zwracam się również z apelem o zaprzestanie wystawiania negatywnych ocen oraz pisania negatywnych komentarzy oraz e-maili do "Villa Carpatia" z Żołyni koło Łańcuta.

  @Villa-Carpatia-Zolynia
  W związku z napływającymi do mnie wiadomościami od użytkowników portalu Wykop.pl pozwalam sobie na wyrażenie głębokiego smutku z zaistniałej sytuacji. Gorąco Państwa przepraszam za przykre i nieplanowane działania, które uderzyły w Państwa dobre imię.

  Wykopowicze, być może jesteśmy w stanie zorganizować jakiś pozytywny #wykopefekt dla "Villa Carpatia" z Żołynia koło Łańcuta?

  ----------------------------

  @Villa-Carpatia-Zolynia
  Wypowiadam się w imieniu ośrodka wczasów zdrowotnych Villa Carpatia w Żołyni koło Łańcuta. Do tej pory cieszyliśmy się zadowoleniem naszych klientów i dobrą opinią. Niestety w ostatnich dniach zaczęliśmy otrzymywać negatywne oceny, telefony oraz e-maile w związku z sytuacją zaistniałą w Willi Karpatia w Zakopanem. Dla nas oczywiste jest, że to pomyłka, jednak te opinie na pewno negatywnie przełożą się na odbiór naszego ośrodka w mediach. Dlatego prosimy aby przed wystawieniem opinii w internecie sprawdzili Państwo, czy wystawiacie ją właściwemu ośrodkowi.


  https://www.wykop.pl/link/4103901/wprost-afera-willa-karpatia-pograzy-pensjonat-wypowiedzenie-wojny-wykopowi/

  https://www.wykop.pl/wpis/29497037/pojawil-sie-bardzo-istotny-komunikat-w-sprawie-wil/

  #wypokszwadron #willakarpatia #afera #wykopefekt #wykopszwadron #wykop #oswiadczenie

  ----------------------------

  W związku z dochodzącymi do mnie apelami o nagłośnienie sprawy oraz zawołanie do znaleziska przez mirkolistę czynię to poniżej. Jeżeli nie chcesz być wołany/wołana należy wejść w mirkolistę i się z niej wypisać. Aczkolwiek wszystkich gorąco zachęcam jednak do zapisywania się na listę. Wołania z tej listy pojawiać się będą nieregularnie i w niektórych sytuacjach mogą zdarzać się dość często. Ta konkretna mirkolista dotyczy #wypokszwadron i łączy ludzi przedsiębiorczych, zaangażowanych i chcących dokonywać zmian.

  https://mirkolisty.pvu.pl/list/CA7u20MURQjeNPK8
  pokaż całość

  odpowiedzi (59)