Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ej, wykopiecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze chciałem mieć bordo... I w końcu usunąć konto ze świadomością, że w życiu już osiągnąłem wszystko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/4285367/smieszne-filmiki-plyta-cd-z-roku-2005-full-upload/
    #heheszki #humor

odpowiedzi (113)

#dziendobry, stary dziadu. Pora spojrzeć prawdzie w oczy, (czy tam oko) mógłbyś być ojcem niektórych użytkowników tego bałaganu. Siedzę tu z Wami i wypisuję głupoty, za które większości ludzi w moim wieku byłoby wstyd. I co? I w dupie to mam xD Dzisiaj moje #urodziny, skończyłem 30 lat, wiec stawiam chlanie. Lubię Was mirki i mirable, dlatego #rozdajo flaszkę Ballantines’a, przesyłka na mój koszt. Losowanie przez mirkorandom jutro koło południa. Zielonki tez biorą udział, ale starsze niż tygodniowe. pokaż całość

odpowiedzi (51)

Mam dzisiaj zakończenie roku, kończę edukację w szkole i oficjalnie zmieniam swoje życie po maturze o 180 stopni. Jestem podekscytowana tym, że w końcu podejmę pracę, przeprowadzę się ze względu na studia, złożę sama swoje meble i pomaluję pokój, a moim celem będzie osiągniecie niezależności. Okres liceum był bardzo ciężki, wiele nieciekawych rzeczy się wydarzyło, dlatego mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej! Trzymajcie za mnie kciuki, abym faktycznie miała teraz przed sobą najlepszy okres swojego życia ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ pokaż całość

odpowiedzi (95)