Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #prokuratorboners kto chce ja w stroju kąpielowym?

  odpowiedzi (25)

 • avatar

  Szybkie #rozdajo

  Do godziny 24 wylosuję 3 osoby, które dostaną choinkę sztuczną - sosnę, o rozmiarze od 120cm do 220cm, jak kto woli. Jest też możliwość przekazania tego na cel charytatywny, wówczas liczbę potrajam. Biorą udział wszyscy, zielonki również. Zastrzegam sobie prawo ponownego losowania, jak trafi się ktoś kogo aktywność sugeruje, że jest debilem. Moje rozdajo, moje zasady ;) Do każdej choinki dołączona będzie niespodzianka.

  Daję też czwartą, dla autora komentarza, który najbardziej trafnie moim zdaniem odpowie na pytanie "Co może zmienić naturę człowieka?". Jeśli mnie to jakoś zainspiruje to z chęcią dorzucę może i laptopa? Im mocniejsze do przemyślenia, tym dodatek będzie większy. Odpowiedź na to pytanie przedłużam do 24h.
  pokaż całość

  odpowiedzi (100)

 • avatar

  Jutro bede mial chyba najdziwniejsza rozmowe kwalifikacyjna w swoim zyciu. Zadzwonilem do faceta w sprawie pracy i spotkania. Powiedzial ze moge wpasc jutro po 15 do jego domu i zeby juz sie nie umawiac konkretnie bo i tak bedzie lezal caly dzien w domu xD najlepsze jest to ze gosc mega sympatyczny w gadce i bardzo dobra pensje proponuje :) jutro dowiem sie czy gdzies jest haczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdybym sie juz nie odezwal na mirko to powiadomcie policje xD
  #pracbaza #praca #rozmowakwalifikacyjna #oswiadczenie #truestory #heheszki #czujedobrzeczlowiek
  pokaż całość

  odpowiedzi (17)