Wpis z mikrobloga

@madegg: A podpisów było ponoć 200 000 a nie milion. Także pretensje do FP "Kamieni kupa".
Chodziło o to, że projekt mógłby przejść, gdyby opozycja się zjednoczyła i głosowała tak jak trzeba. A 39 nie przyszło, 3 głosowało przeciw ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zabrakło tylko 9 posłów by to przepchnęli.
@j4pko Może w końcu dzięki temu przestanie się w przestrzeni publicznej traktować PO i N jak partie lewicowe, albo partie liberalnym rysie. W kwestiach światopoglądowych opozycja sejmowa jest bliżej pis niż bliżej lewicy.
@j4pko: Dziękuję.

Dobrze że projekt upadł.

Art. 8. 1. Kobieta w ciąży ma prawo do jej przerwania do końca 12. tygodnia trwania ciąży.2. Kobieta w ciąży ma prawo do przerwania ciąży po upływie 12. tygodnia jej trwania w przypadku, gdy: 1) ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej; 2) występuje prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu; 3) zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża jest
To już zalatuje dyktaturą.


@dolOfWK6KN: no nie wiem, lewackie "gendery" maja być precz od dzieci, ale #!$%@? tkankami upapranymi krwią już można srać pod szkołami?
Po wiedz mi po co przeciwko USTAWIE ktoś miałby pikietować pod szkołą czy szpitalem?
@j4pko: Trochę się pośmialiśmy, że Kaczyński płacze ze śmiechu, nad wczorajszym głosowaniem, ale już tak całkiem na serio to ja sądzę, że on nie jest zadowolony, że to "#ratujmykobiety" nie przeszło.
Nie bez powodu głosował za. Oczywiście to nie tak, że on to popiera, ale wydaje mi się, że jego plan był taki, że przejdą do głosowania dwa projekty o aborcji. Jeden liberalizujący i drugi zaostrzający przepisy i wtedy on,