Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (17)

• odpowiedzi (84)

tl;dr Pozdrawiam dwójkę gówniarzy z pierwszej liceum z autobusu linii 107 (5420) z kursu 11111946, których po godzinie 14 wyjebałem z busa za robienie mojej przyjaciółce zdjęcia dupy z przyczajki XDD.

Wsiadamy do autobusu na kulturce na Krzykach i jedziemy sobie spokojnie aż do FAT'u, gdzie dosiadła się grupka dwóch pajaców - wyżelowane włosy, zaczesane do tyłu, dziurawe jeansy, a na palcach jakieś pierścionki. Widać, że gówniarze, ale nie zwróciłem na nich zbyt dużej uwagi dopóki nie zaczęli celować aparatem telefonu w tyłek jakiejś dziewczyny, a chwilę potem zwrócili go w stronę mojej psiapsi przy okazji uśmiechając się od ucha do ucha.

No to, żeby nie rzucać tylko słowami na wiatr jak ostatnio wiele stulej spod #dupeczkizprzypadku postanowiłem zainterweniować. Podszedłem do typka (to działo się na Ostrowskiego) i mówię pokaż co robisz, a ten do mnie "spierdalaj koleś" xD. Mając 195 wzrostu jak chce to potrafię wzbudzić szacunek więc mówię typowi jeszcze grzecznie, żeby pokazał, bo jak nie to wysiądę za nim z autobusu i inaczej pogadamy. Oczywiście w tle już pojawiły się jakieś głosy babć, żebym się uspokoił, ale chłopak ewidentnie już trochę zbity z tropu przyznał, że robił foty tyłkom tych dziewczyn xD Przyjaciółka się trochę wkurwiła, druga dziewczyna też zdezorientowana, ale swoją szybko ogarnąłem.

W głowie tysiąc myśli, kurwa, wiedziałem, że to wykopki spod tego tagu, ja pierdolę. Kusiło powiedzieć usuń konto, ale skoro zacząłem temat to musiałem go jakoś skończyć.

Dałem im prosty wybór, że albo usuwają przy mnie te foty i przepraszają te dwie dziewczyny (w tym moją przyjaciółkę), a potem wysiadają na następnym przystanku albo jak mówiłem wysiądę z nimi (107 kończy na Dw. Świebodzkim, a to stosunkowo niedaleko naszego celu tak czy siak) i im pomogę naprawić ich błędy.

Łatwo było przewidzieć, że chłopaki z Muchoboru usunęli foty, przeprosili dziewczyny i wysiedli. Teraz, gdy wróciłem na chatę dopiero ochłonąłem i jakoś postanowiłem się tą historią z wami podzielić. xD

#wroclaw #truestory #mpk #sziszujestcontent
    pokaż całość

odpowiedzi (127)