Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  1 Dzień w Biurze Wykopu !!! kto wylicytuje taką okazję i wesprze Mirabelkę w rehabilitacji ????? Czekam na propozycje.... wrzucajcie je tutaj...w komentarzach...ale proszę o poważne podejście do sprawy ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  #pomagamypaulinie #poznan #okazja #ciekawostki #wykop #wykopefekt

  odpowiedzi (125)

 • avatar

  #logikarozowychpaskow #rozowepaski #truestory

  Byłem z #rozowypasek na osiemnastce jej kolezanki. Wszystko super, zabawa trwa, i nagle podchodzi do mnie jej przyjaciolka z ktora sie zbytnio nie lubimy, ale mimo to zaczelismy rozmawiac.
  W pewnym momencie rzucila tekstem:
  - Wiesz, twoja dziewczyna jest o ciebie czesto zazdrosna, nawet teraz kiedy gadasz ze mna. Ale prawda jest taka, że nie ma sie o co martwic, bo i tak nie jestes w moim typie. Jestes za niski. (175)
  Odpowiedzialem krotko:
  - no a ty dla mnie za gruba

  Ta jej przyjaciolka poszla z placzem do niej i zaczela gadac jaki to ja jestem okropny i poszedl na mnie wielki foch. Chwile pozniej opowiedzialem #rozowypasek jak wygladala cala sytuacja i chyba doszlo do malej sprzeczki pomiedzy nia a jej przyjaciolka.

  Oto pytanie: czy dobrze zrobilem? Czy nie powinienem odpuscic? Wtedy nie byloby calej afery.
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  Jakaś dziewczyna w tramwaju zaczepiła inną, która czyta książkę i zaczyna nawijać jak rzadko się spotyka kogoś kto czyta zwykłą książkę. Teraz siedzi i pitoli i nie daje dziewczynie czytać (づ•﹏•)づ a drze się na pół tramwaju (╥﹏╥)

  #ztm #warszawa #ksiazki

  odpowiedzi (38)