Gorące dyskusje ostatnie 12h

Już prawie północ, a ja spięłam dupsko i tak jak leżałam, tak postanowiłam, że kolejny raz sobie poćwiczę.
    Jestem leniwą bulą, ale kilka dni temu uświadomiłam sobie, Mircy, że jak nie zacznę czegoś ze sobą robić, to spasę się jak te przysłowiowe, stereotypowe kobiety, które tyją zaraz po ślubie :D
    Pijcie ze mno kompot, ja tam jestem z siebie dumna jak cholera ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
    Ps tak, ćwiczyłam w rajstopach, jak pisałam wcześniej, to był impuls, założyłam tylko sportowe buty i jazda, więc proszę nie hejtować :>

Prawie #mikrokoksy :D
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (77)

Kto zaplusuje napisze mu kim będzie w następnym wcieleniu (mam dar prekognicji - widzę przyszłość)

odpowiedzi (46)

Jak ogarnąć gostka?
    Pracuje w pięcioosobowym zespole w zwykłej korporacji. Praca jak praca, wszyscy pracują swoim tempem, oprócz jednego gostka. On pracuje tak, aby zrealizować wyznaczone cele w jak najkrótszym czasie. Nam to zajmuje ok. 8 godzin - nie ma sensu się przemęczać, tylko nasza wydajność spadnie przy kolejnych projektach. Młody tego nie rozumie, rozmowy nic nie dają, bo według niego praca ma być zrealizowana szybko, bo gonią terminy. Płacą nam za godzinę a nie wyniki. Podejrzewamy, że chce nas podpierdolić. Wpierdol to ostateczność, ale jak nie wymyślicie tutaj niczego sensowniejszego to mu wpierdolimy.

#korpo #programista #programowanie #pytanie #praca #pdk
    pokaż całość

odpowiedzi (24)