Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mam 20 lat, zrobiłem sobie prawo jazdy C+E w sumie bo od dziecka miałem takie marzenie opanować coś większego niż osobówka, z wiekiem ambicje i plany mi się pozmieniały, ale postanowiłem trochę pojeździć bo uważam, ze to dobry sposób na zarobienie stosunkowo szybko sporych pieniędzy. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy gdy szukałem pracy, to rożnej maści eksperci na grupkach internetowych (i ich posty pisane z porażająca ortografia). No myśle zdarza się, sam nie jestem jakims wybitnym polonista.
    Drugie o czym chciałbym wspomnieć, to przemądrzali Janusze z wąsem i ich opowieści

hurrr kurła ty taki młody i już jeździsz???? Wam to dobrze kurła ja to starem się uczyłem jezdzic biegów niebyło ale się nauczyłem

To nie fake, poważnie podszedł do mnie jakiś facet na załadunku i zaczął pierdolic monolog o zdawaniu 20 lat temu xD
    No i trzecia rzecz, higiena. Wielu kierowców po prostu jebie, nie zmienia ciuchów, ma problemy z językiem polskim, a co dopiero mówić o jakims obcym

hurr młody podejdź tam bo ty znasz angielski zapytaj oco chodzi jakieś pallets ja niewiem

To jest po prostu taka grupa, czy mam pecha i trafiam na jakichś dziwnych ludzi dookoła? #bekaztransa #przemyslenia #rozkminy #truestory
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (61)

Plus jeśli kiedyś miałeś przyjemność jechać na tych skurwysynach ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gimbynieznajo #pkp #pociagiboners

odpowiedzi (31)

doszłam dziś do wniosku że to idealny moment żeby uzależnić się od narkotyków
    ani na studia nie poszłam, ani rodziny nie chcę, chłop mnie nie zechce żaden bo jestem pojebana, a praca za minimalną to akurat na narkotyki starczy

odpowiedzi (77)