Wpis z mikrobloga

@Notabene: ja Już 750 PLN #!$%@?łem na C+E XD

Pierwsza próba - najechałem na linie(łuk).

Druga - nie schował sie kołek przyczepy!

trzecia - wjazd tyłem do garażu... Wjechałem, ale światło obrysowe "wisiało" nad linią.

Jakby mi ktoś powiedział, że ja za takie błahostki obleje...( ͡° ͜ʖ ͡°)

O stanie pojazdów w WORDZIE, to lepiej się #!$%@? nie wypowiadać :D

Na C są PIKNE nówki.. Na C+E
@maks112: Musiales przy pierwszym razie wyjechac poza linie (luk) a nie najechac. Najechanie skutkuje powtorzeniem manewru a nie obleniem egzaminu. Kiedy kolejny raz zdajesz ?

@Notabene Napisales, ze nie masz punktu odniesienia. Miales na mysli plac czy fure egzaminacyjna ? Jak wychodzilo Ci na jazdach w OSK ? Akurat w C sa proste sposoby, aby nie oblacprzy tych wszystkich manewrach. Gorzej juz w C+E przy parkowaniu tylem.
@Ziutek33: Kilka dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) To była druga próba, bo przy pierwsze doczepił się, że stoję trochę za "daleko" od pachołków :D

Jak na niego trafie.... Zapytam.. Linijkę dzisiaj Pan ma?
@Ziutek33: na jazdach wychodzilo spoko zawsze bez poprawek. Chodzilo o plac, parkowanie o ktorym mowie odbywa sie z drugiej zoltej linii a niestety slupki daja wrazenie ze wjezdzasz dobrze a okazuje sie potem ze one sa tak specjalnie zeby zmylic :) zaczynajac z drugiej zoltej robisz to na czuja bo kompletnie nie widzisz slupka w lusterku
@Notabene Hmmmm, a jak ja zdawalem, a bylo to calkiem niedawno, to owszem, ale linia byla wyznacznikiem jej nieprzekroczenia. (masz sie zmiescic w polu, ktory ona wyznacza). Czy staniesz przy linii, czy blizej czy dalej, czy tez przy samej zatoczce to juz Twoja sprawa. Ja stawalem w odleglosci ok 2 m od zatoczki.(ma na mysli odleglosc w bok od niej) i ok 3 m przed nia (jednak ile to jest, nie ma