Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kurła, jak ja bym chciał się urodzić i żyć w takiej średnio-wyższej klasie społeczeństwa USA w latach 80-90'. Piękny dom bez żadnych płotów i pojebanych psów, w tle dzieciaki się ścigają na zajebistych rowerach, każdy mówi sobie dzień dobry, rano podjeżdża prawie pod dom autobus żeby cię zawieźć do zajebistej szkoły z prawdziwym i zadbanym boiskiem, narzekasz w stołówce na jakość pizzy i hamburgerów, potem wracasz "zmęczony" żeby sobie poleżeć i pograć na Nintendo a w tym czasie twoja matka przynosi ci tosty, w tle leci dźwięk z radia jak zajebisty jest twój kraj i jedynym twoim zmartwieniem jest to że dzisiaj już nie pójdziesz sobie kupić nowej gry za kieszonkowe bo zamknięte, oraz to że Chris dzisiaj nie może wpaść do ciebie bo pojechał do Aspen.

  #ameryka #usa #nostalgia #dziecinstwo #zalesie #takaprawda #gownowpis #przegryw
  pokaż całość

  odpowiedzi (122)

 • avatar

  Mirki i Mirabelki! Dzisiaj w Lotto kumulacja 9 milionów cebulionów! "A co jeśli to Ty teraz wygrasz?" (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  Z tej okazji macie okazję na uszczknięcie sobie trochę szczęścia za darmowego plusa, za moje pieniążki 10 szans na wygraną!
  Jak trafię szóstkę przeznaczę 1% wygranej na pięciu szczęśliwych wykopków plusujących ten wpis do godziny losowania (21:40)
  Zasady są tylko dwie:
  1. zielonki proszę opuścić posta
  2. trzymajcie kciuki żeby wpadła szóstka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Powodzenia! #lotto #rozdajo
  pokaż całość

  odpowiedzi (20)

 • odpowiedzi (12)